Kozmela.com

GÖZ FARI

Göz Farı kategorisinde 78 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Göz Farı Seti

Göz makyajının profesyonel görünüme kavuşmasına yardımcı olan en önemli unsur fardır. Siz de onlarca marka arasından en iyi göz farı seçeneklerine Kozmela avantajlarıyla sahip olabilir, online kozmetik alışverişinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Göz makyajının bütünlüğünü sağlayan makyaj ürünleri arasında far her zaman yerini korumaktadır. Hızla gelişen makyaj trendleri arasında kullanım alanlarına göre çeşitli teknikler de bulunmaktadır. Bu teknikler nasıldır diye soracak olursanız;

  • Gündelik bir makyajda kullandığınız eyeliner altına uygulanan farı  klasik bir şekilde uygulayabilirsiniz.
  • Özel bir günde göz makyajınızın vurgusunu tamamlayan farı doğru uygulamak mükemmel görünümünüze katkı sağlayacaktır. Nasıl mı? Özel günler için farklı renk tonları ile kombin yaparak gölgeli bir far uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Gölge gözlerinize derinlik katarak etkileyici bakış sağlar! Bunun için sevdiğiniz renk tonlarında bir far paleti seçmeye hemen başlayabilirsiniz.

Göz farı çeşitleri arasında en çok tercih edilen, toz ve krem fardır. Krem far, yapısı itibariyle toza göre kalıcılığı daha yüksektir. Gözlerinizle bütünlük sağlayarak makyajınızın gün boyu kalıcılığını korumayı destekler. Günlük makyajınızda ise toz farlardan asla vazgeçmeyin deriz.
Göz kapağınızı renklendiren far çeşitlerinden dilediğinizi Kozmela fırsatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.
 

Göz Farı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun