Kozmela.com

NASCİTA

Nascita markasında 332 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Nascita Pudra Pomponu Nascita Pudra Pomponu 24,90 TL 18,68 TL %25
İNDİRİM
Sepete Ekle

Nascita Makyaj Fırçası Çeşitleri

Bir Doğuş Kozmetik A.Ş. markası olan Nascita kaliteli makyaj fırça ve ürünleri ile kadınların favorilerinden bir tanesidir. Firmanın doğuşu 1960 senesine dayanmaktadır. 1978 senesinde Azimli Kırtasiye ve Itriyat Ticaret Ltd. olarak faaliyetlerine devam eden firma 1996 senesinde Doğuş Kozmetik A.Ş. adını almıştır. 2000 senesi itibarı ile Nascita’nın da aralarında olduğu pek çok markanın kişisel bakım ürünlerini insanların beğenisine sunmuştur.

Kısa bir süre zarfında ürün yelpazesini hızla genişleten marka özellikle bu çeşitliliği ve uygun fiyatları ile kadınların tercih sebebi olmuştur. Makyaj kadınların en büyük tutkularından bir tanesidir ve bunu çok iyi bilen marka yöneticileri kadınların ihtiyaçlarına yönelik en uygun ürünlere odaklanmışlardır.

Nascita makyaj malzeme ve kişisel bakım ürünleri içerisinde pek çok yardımcı ürün bulunuyor. Bunlar arasında fırçalar kalitesi ile öne çıkmaktadır. Markanın kapatıcı fırçaları makyaj uygulamalarını son derece basit hale getirmektedir. Oval, eğimli, yuvarlak uçlu kapatıcı fırçaları ten makyajında en iyi sonucu almaya yardımcı olmaktadırlar.

Nascita Makyaj Fırçası

Kapatıcı uygulamalarını en iyi şekilde yapmaya yardımcı fırçalar eğimli yapısı ile cilde en iyi şekilde uyum sağlar ve uygulamayı kolaylaştırır. Kadınlar için hem likit hem de toz uygulamaları pratik hale getiren makyaj fırça çeşitleri her tarza ve kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle cilt üzerinde gizlenmesi istenen bölgeleri en iyi şekilde kapatmaya yardımcı olan fırçalar ürünleri eşit bir şekilde dağıtmaya olanak sağlıyor. Göz altları, çene, burun gibi bölgelerde rahat bir şekilde uygulama sağlayan kapatıcı fırçaları ürün ne olursa olsun makyajı kolay bir hale getiriyor.

Kusursuz bir kapatıcılık için ürün kadar uygulama yapılan fırçanın da önemi vardır. Çünkü ürünü arzu edilen yerlere doğru bir şekilde ulaştıracak olan fırçadır. Fırçanın kıl yapısı, gövde kısmı uygulama açısından son derece önemlidir. Nascita kapatıcı fırçaları ele tam olarak oturan gövde tasarımı ile pratik bir uygulama imkânı sunar. Yumuşak, hafif kılları ten üzerinde rahat bir şekilde gezinmeye olanak tanır ve ürünü eşit bir şekilde istenen bölgelere yaymaya yardımcı olur.

Kalitesi ile yıllardır makyaj tutkunlarının favorilerinden bir tanesi olan Nascita ürün çeşitliliği ile her zevke hitap edecek makyaj fırçası sunmaktadır. Makyaj setleri içerisinde mutlaka yer alması gereken fırçalar sunan marka uzun yıllar kullanılabilecek kalitede ürünler sunmaktadır. Fırçalar tekli olarak alınabileceği gibi set şeklinde de alınabilmektedir. Makyaj çantasında eksik fırçalar var ise tekli alarak bu açıkları kapamak mümkündür. Bunun yanı sıra daha kapsamlı bir makyaj için tek bir sette tüm fırçalara sahip olmak da söz konusudur.

Makyaj uygulamalarında her ihtiyacı karşılamaya yardımcı olacak Nascita ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun Nascita makyaj ürünlerini tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Nascita
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun