Kozmela.com

TIRAŞ MAKİNESİ

Tıraş Makinesi kategorisinde 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Philips MG3710/15 Erkek Bakım Kiti Philips MG3710/15 Erkek Bakım Kiti 990,00 TL 841,50 TL %15
İNDİRİM
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo

Tıraş Makinesi Çeşitleri

Erkeklerin kişisel bakım anlamında günlük rutinleri hiç şüphesiz tıraş olmaktır. Kişisel bakımına dikkat eden hemen her erkek kendisine ait bir tıraş makinesine sahip olmaktadır. Ustura ya da jilet ile tıraş olmak cilde birtakım zararlar verebileceğinden tıraş makineleri bu konuda oldukça cazip gelmektedir. Hem sert sakalları hem de hassas tüyleri cilde zarar vermeden tıraş makinesi ile almak oldukça kolaydır. Tıraş makine markaları pek çok fiyat aralığında tıraş makinesi sunduğundan hemen her bütçeye uygun bir model bulunabiliyor.

Çift kenarlı, beş bıçaklı, güvenlikli ya da düz tipte tıraş bıçağına sahip tıraş makinelerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hangi modelin tercih edileceği ise kişinin kendi ihtiyacı ve kullanım kolaylığına göre değişecektir. Cilt tipi, yüz özellikleri gibi etkenler tıraş makinesi seçiminde önemlidir. Tıraş makinesinin rahat bir kavrama sağlaması tıraş esnasında size büyük avantaj sağlayacaktır. Teknolojinin geldiği son noktada ayrıca suya dayanıklı özellikte pek çok tıraş makinesi çeşidi bulunmaktadır.

Tıraş Makinesi Seti

Tıraş makineleri günümüzde genellikle set şeklinde sunuluyor. Setler ise markaların sunduğu ürüne göre ufak farklılıklar gösterebiliyor. Ancak standart bir sette farklı uzunluklarda çok taraklı sistem, burun ve kulak düzeltici, şarf standı, mini folyo tıraş makinesi-vücut şekillendirme makinesi, yumuşak çanta ve temizleme fırçası bulunmaktadır. Her markanın farklı modeli ve modele uygun olarak seti bulunabilir. Bu sebeple tıraş makinesi seti alırken ek aparatlarını iyi incelemenizde ve işinize yarayacak detayları içerdiğinden emin olmalısınız. Daha kaliteli bir tıraş deneyimi için markaların tıraş makinesi setlerini inceleyebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Tavsiye

Tıraş makinesi alırken ilk olarak hangi bölge için alınacağına karar vermek gerekecektir. Şayet sakal için bir tıraş makinesi arayışı içerisindeyseniz markaların sakal için özel olarak ürettiği cihazlara yönelmelisiniz. Unutulmaması gereken nokta bazı tıraş makinelerinin her bölge için uygun olmadığıdır. Eğer sizin aradığınız vücudun genel hattı için bir makine ise bu anlamda genel kullanıma uygun bir makine tercih etmeniz gerekecektir. Tıraş makineleri hem kablolu hem de kablosuz modeller şeklinde sunulmaktadır. Ancak günümüzde kullanım kolaylığı açısından kablosuz modeller sıklıkla tercih edilmektedir.

Tercih edeceğiniz tıraş makinesinin tıraş bıçaklarının cilt sağlığınız açısından da zararlı olmadığından emin olmalısınız. Bazı insanlar duştayken tıraş olmayı tercih ederken bazı insanlar kuru ciltte tıraş olmayı tercih etmektedirler. Islak-kuru kullanıma uygun pek çok model tıraş makinesi bulunmaktadır. Kullanım durumunuza göre uygun makineyi tercih edebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Fiyatları

Diğer tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi tıraş makinelerinde de fiyatlar markaya ve modele göre değişiklik gösterebilir. Pek çok tıraş makinesi markası farklı özelliklere sahip cihazlar üretir. Bu farklılıklar, ek özellikler fiyatta değişikliklere neden olmaktadır. Tıraş makinelerinde fiyat aralıkları oldukça geniştir. Makinedeki tıraş başlığı sayısı arttıkça fiyatta da değişiklikler olacaktır. Bu sebeple 3 başlıklı tıraş makinesi modelleri daha ucuzken daha fazla başlıklara sahip makineler biraz daha pahalı olabilir. Bölgesel tıraş makineleri fiyat olarak tüm bölgelere uygun makinelere oranla daha hesaplıdır. Ancak her bölge için ayrı makine almak yerine tüm bölgelere uygulanabilen bir makine alarak uzun vadede maliyet anlamında daha mantıklı bir hareket yapabilirsiniz. Tıraş makinesi marka, model ve fiyatlarını Kozmela’dan inceleyebilir, dilediğiniz fiyat aralığındaki cihazı en uygun koşullarla anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun