Kozmela.com

LOREAL PARİS

Loreal Paris markasında 324 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Saç, Cilt ve Makyaj Ürünleri

Dünyanın en ünlü kozmetik markalarından bir tanesi olan Loreal Paris bir asırı aşkın ortaya çıkarttığı güzellik ürünleri ile sektör liderlerinden bir tanesidir. İlk olarak 1909 yılında Eugène Schueller tarafından kurulan firma ilk zamanlarında sadece saç boyası üretimi yapmıştır. Ürettiği saç boyalarını kuaförlere dağıtan marka daha sonra hızlı atılımlar gerçekleştirmiş ve ürün gamını genişletmiştir. Kalitesinden taviz vermeden yoluna emin adımlarla devam eden marka günümüzde saç boyası ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım ve makyaj malzemelerini üretmekte ve insanlarla buluşturmaktadır.

Loreal Paris şu andaki ürün yelpazesi cilt bakım ve saç bakım ürünleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra saç boya ve makyaj kategorisinde de ürünleri bulunmaktadır. Loreal Paris markasının sunduğu cilt bakım ürünleri arasında farklı cilt tiplerine ve yaş gruplarına uygun tonik, krem, peeling, maske ve nemlendirici gibi ürünler yer alıyor. Loreal Paris markasının makyaj ürünleri ise dudak, göz ve yüz ürünleri olarak gruplandırılabilir. Saç bakım ürünleri içerisinde ise şampuan, bakım yağları, saç maske ve kremleri bulunuyor. Loreal Paris saç boya çeşitleri ise geçici ve kalıcı olmak üzere iki farklı grupta sıralanmaktadır.

L'Oreal Paris Şampuan

Kişisel bakımda önemli bir yer tutan saç bakımı bu konuda ürünleri ile dünya çapında tercih edilen Loreal Paris ile çok kolay. Gün içerisinde saçlar çevresel faktörler, duman, kir gibi nedenlerden dolayı yıpranabiliyor, yağlanabiliyor. Tüm bu etkenleri en aza indirmek ise doğru bir şampuan ile mümkündür. Loreal Paris markası yola ilk çıktığı zaman özellikle şampuan üzerine yoğunlaşmıştır. Bu sebeple yılların uzmanlığını taşıdığını söylemek mümkündür. Loreal Paris ürünleri sadece saç tellerini değil saç derisini de etkili bir şekilde temizleyen çeşitleri ile her saç ve cilt tipine uygun çözümler sunuyor.

Kadın ve erkeklerin saç tipleri ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır ve bu nedenle saçlara uygulanacak bakım da birbirinden farklılık gösterecektir. Eskiden saç bakım adına ürün seçeneği bu kadar fazla değildi. Ancak günümüzde her cilde ve her saça uygun ürün bulmak mümkün. Bu konuda öncü markalardan bir tanesi de hiç şüphesiz Loreal Paris. Tüm dünyada olduğu gibi saç konusunda Loreal Paris markası ülkemizde de oldukça popüler ve ürünleri sıklıkla tercih ediliyor.

Loreal Paris saç bakım ürünleri saça sadece günlük bakım yapmakla kalmıyor saç kayıplarının önüne geçmeye yardımcı olurken yeni saç oluşumunu desteklemektedir. Saç tipi ve saç sorununa uygun olarak seçilecek Loreal Paris ürünü saçları en iyi şekilde temizliyor ve canlanmasına yardımcı oluyor. Kuru, yağlı, yıpranmış, boyalı saçlar için özel şampuan ve kremler Loreal Paris markası ile sunuluyor ve yıllardır insanların saç sorunlarına etkili içerikleri ile çözüm oluyor.

Loreal Paris Saç Boyası

Saç boyaları kendi saç renginden sıkılan ya da yeni bir tarz yakalamak isteyenlerin sıklıkla uyguladığı saç bakım ürünleridir. Saçlardaki renk değişimi kişinin tarzını da direkt olarak etkilemektedir. Saç boyaları günümüzde sınırsız renk seçeneği ile sunuluyor. Ancak konu saç bakımı olduğunda diğer tüm ürünlerde olduğu gibi saç boyasında da Loreal Paris kalitesini göstermektedir. Loreal Paris saç boya çeşitleri saçlara arzu edilen rengi en iyi şekilde sağlarken aynı zamanda bakım da yapıyor.

Saç boyaları saçlarındaki rengi değiştirmek isteyen kişilere geniş seçenekler sunarken aynı zamanda beyazlarını kapatmak isteyenler için de çözüm oluyor. Saçlarındaki beyazları kapatmak isteyen kişiler genellikle kendi saç renginde boyaları tercih ediyor. Beyazları kapatan saç boyaları kişinin kendi saç renginde olduğundan ortaya doğal bir görünüm çıkarıyor. Ancak elbette saçlardaki beyazı kapatmak için sadece kişinin kendi saç renginde bir boya almasına gerek yoktur. Farklı renk seçenekleri ile de hem beyazları kapatıp hem de yeni bir tarz yaratmak Loreal Paris saç boya çeşitleri ile mümkündür. Kahve, sarı, kumral, kızıl ve daha pek çok renk çeşidi ile tonlarını Loreal Paris saç boyası çeşitleri içerisinde bulmak mümkündür.

Zengin renk seçenekleri sunan L'Oréal Paris Excellence saç boyası çeşitleri ise saçlara ekstra parlaklık kazandırmaya yardımcı olduğu için tercih ediliyor. Saçlarında uzun süre parlaklık olmasını isteyenler Loreal Paris Excellence serisini sıklıkla tercih ediyor. Loreal Paris saç boyasının zengin renk alternatifleri amonyak içermediğinden saçlara bakım sağlarken korunmasına yardımcı olur. Doğal içerikler ile formüle edilen saç boyaları başta Hindistan cevizi olmak üzere pek çok besleyici organik içeriğe sahiptir.

L'Oréal Paris Hyaluron

Gelişmiş formülü ile cildi dolgunlaştırmaya yardımcı ürünleri içeren Loreal Paris Hyaluron Uzmanı; temizleme jeli, temizleme suyu, nemlendirici krem, nemlendirici göz kremi, nemlendirici maskeden oluşmaktadır. Ciltte adeta devrim yaratan dolgunlaştırmaya yardımcı Loreal Paris nemlendirici krem zengin içeriği ile cilde en iyi şekilde destek sağlıyor. Nemlenen cilt ise kısa bir sürede dolgunlaşıyor. Gündüz bakım kremi Loreal Paris Hyaluron Uzmanı hafif dokusu sayesinde kolayca emilir.

Ciltteki sıkılık kaybının engellenmesine yardımcı olur. Çizgi oluşumunu azaltmaya katkı sağlar. Loreal Paris Hyaluron Uzmanı gece kremi ise yüksek moleküler ve mikro moleküler Hyaluronik Asit’in yüksek konsantrasyonuna sahiptir. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen gece kremi cildi nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye destek olur.

Cildi dolgunlaştırarak nemlendirmeye yardımcı bir diğer ürün de Loreal Paris nemlendirici maskedir. Konsantre Hyaluronik Asit içeren formülü ile ciltte gün boyu etkisini gösterir. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olurken aynı zamanda ferah bir his bırakır. Loreal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Göz Kremi göz çevresi bakımı için idealdir.

Loreal Paris Hyaluron Uzmanı temizlemeye ve pürüzsüz, ışıltılı bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. İnce çizgi oluşumunu en aza indirmeyi hedefler. Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Micellar Temizleme Suyu nazik bir şekilde yüz ve göz makyajını çıkarmaya yardımcı olur. Ciltte yumuşak, temiz bir his bırakır. Ciltte parlak ve temiz bir görünüm oluşur. Loreal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli, jel yapısını hassas bir köpüğe dönüştürerek ciltte etkili bir temizleme sağlamaya yardımcı olur. Ciltte yoğun bir şekilde etkisini gösteren Loreal Paris temizleme jeli ferahlık sağlar. Günlük kullanıma uygun şekilde formüle edildiğinden gün boyu etkisini korur.

Loreal Paris Mucizevi Yağ

Cilt bakımında geliştirdiği ürünler ile fark yaratan Loreal Paris en çok öne çıkan ve kullanıcılarının yüzünü güldüren ürünlerinden bir tanesi mucizevi yağ olarak bilinen yüz bakım yağıdır. %98 doğal kaynaklı içeriği ile cilde etkili bir bakım desteği sağlayan bu mucizevi yağ anti-oksidan özellikleri ile bilinen 8 temek yağı içerisinde barındırır. Bunlar; lavandin, sardunya, portakal, biberiye, papatya, mercanköşk, gül ve lavantadır. Ayrıca cildi besleyen özelliği ile bilinen jojoba ve kuşburnu da formülünde yer almaktadır.
Loreal Paris mucizevi yağ cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olurken cilde ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya destek olur. Aromatik kokusu gün boyu teni sarar. Uygulama sonrası anında aydınlık ve canlı bir cilt görünümü oluşur. Kuru ve ince bir dokuya sahip olduğundan ötürü anında cilt tarafından emilir ve cilt üzerinde yağlı bir his bırakmaz. Cildi rahatlatan etkisi anında görülür.

Loreal Paris Kapatıcı

İyi bir makyajın olmazsa olmazı kapatıcılardır. BB, CC krem ve fondöten uygulamaları yüksek performanslı bir kapatıcı olmadan istenen sonucu vermeyecektir. Loreal Paris kapatıcı çeşitleri kusursuz bir ten görünümü sağlarken göz makyajının daha da öne çıkmasına olanak verir. İyi bir kapatıcı tendeki yüksek notaları aydınlatır ve ciltteki pürüzleri ortadan kaldırır. Kapatıcılar günlük makyajda çok sık kullanılmaya başlandı bu sebeple kaliteli bir kapatıcı bulmak Loreal Paris markası altında oldukça kolaydır. Gün boyu yüksek kapatıcı özelliğini koruyan Loreal Paris kapatıcı çeşitleri hafif yapısı ile rahat bir şekilde sürülebilmektedir. Ciltle adeta bütünleşerek gün boyu kusursuz bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Kapatıcı içeriğindeki nemlendirme özelliği cildin korunmasına da destek sağlar. Ergonomik bir tasarımla üretilen Loreal Paris kapatıcı çeşitleri büyük süngeri ile tek darbede daha fazla ürün toplamaya yardımcı olur. Fondöten, pudra gibi ürünleri kullanmadan tek bir ürünle tüm cilt pürüzlerini kapatmak, gizlemek mümkündür. Loreal Paris kapatıcı yine tek bir uygulama ile ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye de olanak sağlar. Yoğun kapatıcılık sunmasına karşın oldukça hafif bir dokuya sahiptir. Elastik yapısı sayesinde tenle bir bütün haline gelir. Loreal Paris kapatıcılar her tene her zevke göre ürün çeşitliliği ile sunuluyor.

L'Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici

Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü için nemlendirme son derece önemli bir işlemdir. Pek çok marka altında nemlendirici ürün sunuluyor. Ancak etkili bir nemlendirme için doğru ürünü seçmek gerekiyor. Cilt bakımı hem kadın hem de erkeklerin rutinlerindendir. Bu rutinde cildi en iyi destekleyen ürünü seçerek yaşlanma belirtilerini, çizgi oluşumunu ya da ton eşitsizliğini en aza indirmek mümkündür. Loreal Paris’in 3 etkili nemlendiricisi kuru ve hassas cilt bakımında son derece etkili bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Loreal Paris sunduğu 3 etkili bakım kremi cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya destek olurken cildi ferahlatıyor ve rahatlatıyor. Cilt için oldukça önemli olan E vitaminini içeren nemlendirici UV ve seramid filtresi de barındırıyor. Bu filtreler sayesinde cilt güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı korunmuş oluyor. Düzenli kullanımda etkisini en hızlı şekilde göstermektedir. Bu cilt kremi günlük olarak cilt sağlığını desteklemek için kullanıldığı gibi makyaj öncesi cildi hazırlamak için de kullanılabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

L'Oreal kime ait?

Loreal Paris 1909 yılında Fransa’da Eugène Schueller tarafından kurulmuştur.

Loreal Paris nasıl bir marka?

100 yılı aşkın süredir kozmetik alanında faaliyet gösteren Loreal Paris kozmetik alanında ilk akla gelen güvenilir markalardan bir tanesidir.

Loreal Paris kil maskesi nasıl kullanılır?

Temiz cilt üzerine göz ve dudak dışarıda kalacak şekilde uygulanır. İnce bir tabaka halinde sürüldükten sonra 10 dakika beklemek yeterlidir. Ardından yüz nemli bir havlu ile temizlenmelidir. Haftada 2-3 kez işlem tekrarlanabilir.

Loreal Paris Revitalift ne işe yarar?

Loreal Paris tarafından geliştirilmiş olan cilt bakım ürünüdür. Ciltteki ince çizgi oluşumu da dahil yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Özel içeriği sayesinde ciltteki sıkılığı yeniden kazandırmaya yardımcı olur.

Loreal Paris mucizevi bakım yağı nasıl kullanılır?

Tek başına ya da günlük bakım kreminden önce birkaç damla cilde yedirilir. Ardından rutin bakım kremi kullanılabilir. Geceleri yüz ve boyun bölgesine yine birkaç damla olacak şekilde masaj şeklinde yedirilerek uygulanabilir.

Loreal Paris
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun