Kozmela.com

LOREAL PARİS FONDÖTEN

Loreal Paris Fondöten listesinde 39 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Fondöten Çeşitleri

En temel makyaj malzemelerinden bir tanesi olan fondöten, özellikle ciltteki birtakım kusurları kapattığından ötürü sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca cilt renginde meydana gelebilecek dengesizlikleri de yine en iyi şekilde fondöten yardımı ile kapatmak mümkün olmaktadır. Pek çok fondöten çeşidinden bahsetmek mümkündür. Kullanım amacı ve kişinin tercihine göre seçilebilmektedir. Bunlardan en sık tercih edilenlerinden bir tanesi likit fondötendir. Cildinde çok fazla kapama yapmak istemeyenlerin tercih ettiği likit fondötenler sıvı bir yapıya sahiptir. Fırça ya da sünger yardımı ile rahatlıkla uygulanabilir.

Bir diğer fondöten ise stick denilen çeşididir. Fondötenler arasında kapatıcılık özelliği en yoğun olan çeşittir. Cilt kusurları fazla olan kadınlar stick fondötenleri sık bir şekilde tercih ederler. Krem fondötenler gün içerisinde makyajı ile fazla ilgilenemeyecek yoğun kadınların tercihi olan ürünlerdir. Parmaklarla rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Yapı itibarı ile biraz daha yoğun olan köpük fondötenler doğallık açısından verimlidir. İnce makyaj süngeri ya da yok ise parmaklarla uygulanabilmektedir.

Krem-toz bileşenli fondötenler ise her ne kadar sürerken kremsi bir yapıda olsalar da kuruduğunda pudra hissi meydana getirdiğinden bu isimle bilinirler. Yağlı cilt yapısına sahip olan kişilerin tercihi olmaktadır. Pudra ise toz ya da sıkıştırılmış formattadır ve kapatma etkisi açısından orta seviye fondötenlerdendir. Yağlı ciltler için uygun olan bu fondöten kırışıklıklara dolma özelliği göstermez. Yumuşak bir fırça yardımı ile uygulanabilmektedir. Makyajınız için en uygun fondöteni Kozmela’nın Loreal Paris Fondöten çeşitleri içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Loreal Paris Fondöten True Match

Cilde uygulandığı takdirde doğal etkisinin yanında aynı zamanda cilt bakımını da sağlayan Loreal Paris Fondöten True Match en doğal fondötenler arasında gösteriliyor ve geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Özellikle ciltte adeta yokmuş etkisi yaratan bu fondöten hemen her cilt tonu ile uyumu ile dikkat çekiyor. Toplamda 30 rengi bulunan Loreal Paris Fondöten True Match kapatıcı etkisi ve cildi pürüzsüz hale getiren özel bileşeni ile sizin de favoriniz olacak. İçeriğindeki nemlendirici baz, hyalüronik asit ve aloe vera antioksidanlar sayesinde cildiniz için en iyi bakımı sağlıyor. Düzenli kullanımlarda cildin ne denli pürüzsüz bir yapıya kavuştuğu görülebilir.

Loreal Paris Fondöten Infallible

Fondötende 24 saat kalıcılığa önem verenler için geliştirilmiş olan Loreal Paris Fondöten Infallible cilde canlılık kazandırmaya yardımcı olurken pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için gerekli desteği sağlar. Yapısı itibarı ile yüksek kapatıcı özelliğine sahiptir. Özel formülü tere ve suya dayanıklı tutar. Herhangi bir akma, bulaşma, parlama durumu ile karşılaşmazsınız. Ayrıca temasa da son derece dayanıklı olarak üretilmiştir. İçeriğinde bulunan hyalüronik kompleks cildin ihtiyaç duyduğu nemi almasına yardımcı olur.

Ciltteki kusurları en etkin şekilde kapatırken cildin nefes almasına yardımcı olur. Tüm gün cildin tazelini koruması için ayrıca yardımcı etki gösterir. Kremsi, akışkan formu sayesinde yüzdeki kırışıklıkların içine dolar. Ancak yapay bir maske gibi de görünmez. Doğal bir görünüm sağlar. Kullanımı hijyenik pompalı şişeleri sayesinde oldukça kolaydır. Makyaj süngeri yardımı ile ürünü yüzünüze rahat bir şekilde yedirebilirsiniz. Loreal ailesinin fondöten çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olan Loreal Paris Fondöten Infallible ile tanışan farkı hemen anlıyor ve ürün vazgeçilmezi oluyor. Diğer tüm makyaj ürünlerinde olduğu gibi fondöten çeşitlerinde de sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi sunan Loreal kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Loreal’in tüm fondöten çeşitlerini Kozmela üzerinden görebilir ve dilediğiniz fondöteni anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun