TANGLE TEEZER

Tangle Teezer markasında 71 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tangle Teezer

Mucize tarak Tangle Teezer markası Kozmela  avantajları ile sizlerle buluşuyor!

Saç taramayı keyifli ve eğlenceli hale getiren Tangle Teezer saç fırçası markasıdır. Devrim niteliğinde olan bu özel fırça ‘sihirli fırça’olması gerekir düşüncesiyle özel olarak  geliştirilmiştir. Ergonomik yapısı tutuş kolaylığı sağlar ve  kısa-uzun dişleri sayesinde saçlarınızın kolayca taranmasına yardımcı olur. Saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan mucize Tangle Teezer tarak Cosmopolitan dergisinin yılın fırçası olarak seçtiği ve 2012 Queen’s Award ile Allure 2013 gibi güzellik ödüllerini almayı başarmıştır.

Marka ürün yelpazesinde çocuk fırçalarına da yer vermiştir.  Çocuklar için  özel olarak tasarlanan Tangle Teezer Magic Flowerpot Princess Pink tarak , çocukların saçlarını taramayı daha keyifli ve eğlenceli hale getiriyor. Tasarımında bulunan çiçek kısmındaki uzun-kısa ince dişler saçları koparmadan acısız taramaya yardımcı olurken, alt kısmındaki kap sayesinde küçük prenseslerin tokalarını saklamalarına imkan sunuyor.

Her saç tipi için öze olarak geliştirilen Tangle Teezer tarak seçeneklerini Kozmela’dan inceleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Tangle Teezer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun