Kozmela.com

TANGLE TEEZER

Tangle Teezer markasında 111 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Tangle Teezer Tarak ve Fırça Çeşitleri

Saçlar kişisel bakımda insanların en çok dikkat ettiği noktadır. Herkes saçlarının daha bakımlı, canlı ve pürüzsüz olmasını ister. Bunun için kullanılacak saç bakım ürünlerinin yanı sıra kullanılacak tarak ve fırçalar da son derece önemlidir. Özellikle saçları çok fazla karışan, düğümlerden dert yanan kişiler için saç taramak çok daha eziyetli bir hale dönüşebilir. Tangle Teezer tarak çeşitleri tam da saçlarındaki düğümlerden ve karmaşıklıktan dert yananlar için geliştirilmiş özel bir seridir.  

Tangle Teezer ne işe yarar?

Duştan sonra yaşanan saç tarama zorluğunu en aza indirmeye yardımcı olan Tangle Teezer tarak çeşitleri özellikle kuru ve kalın saçlarda yaşanan düğümlenme problemlerini de çözmeye yardımcı oluyor. Özel tasarım bu tarak çeşitleri saçlardaki elektriklenmeyi ve kabarmayı da kontrol altına almaya yardımcı oluyor. Kısa ve uzun dişleri sayesinde saçları rahat bir şekilde taramaya olanak sağlayan markanın tarak ve fırça çeşitleri saçlarda pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Kabarmış, elektriklenme sorunu yaşayan saçları sakinleştirerek kontrol altına almaya ve etkili bir bakım sağlamaya yardımcıdır.

Tangle Teezer tarak çeşitlerini hem ıslak hem de kuru saça uygulamanız mümkündür. Saçlardaki görünümü düzelten ve sağlıklı, düzgün bir görünüm sağlamaya yardımcı olan bu tarak bu nedenle mucizevi tarak olarak da bilinmektedir. Karışmış saçlar için özel olarak üretilmiş olan bu tarak sadece yetişkinlerin değil, küçük çocukların düğümlenmiş, karışmış saçlarını açmaya da yardımcı olur. Çocukların da ilgisini çekebilecek renk seçenekleri ile Tangle Teezer saçlarda arzu edilen pürüzsüz görünümü sağlamaya yardımcı olur. 

Tangle Teezer tarak çeşitleri ve özellikleri

Markanın ufak boyda, her yere rahatlıkla taşınmaya müsait tarak çeşitleri renkleri ve desenleri ile de göz alıcıdır. Markanın tarak çeşitleri çift katman teknolojisi ile üretilmiştir. Kısa-uzun dişleri sayesinde saçları can acıtmadan, kolay bir şekilde açmaya yardımcı olur. Saçları nazikçe taramaya ve şekil vermeye yardımcı olur. İnsanların saç tararken en sık yaşadığı saç dolaşıklığı ve buna bağlı olarak zorlu saç tarama sürecini ortadan kaldıran tarak çeşitleri pek çok avantaja sahiptir.

Öncelikle Tangle Teezer tarak çeşitlerinin ergonomik tasarımları ve mini boylarından bahsetmek gerekir. Ebatları sayesinde her türlü çantaya rahatlıkla giren markanın tarak çeşitleri her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Tangle Teezer tarakların özel kutuları vardır ve tek bir dokunuşla tarakları açmak mümkündür. Bu özel kutusu tarakların toz, kir gibi çevresel etmenlerden etkilenmesinin de önüne geçer. Bu sayede taşırken herhangi bir dış etkenle temas etmez ve hijyenik kalır.  

Tangle Teezer arka koruma kapakları ise dişlerin zarar görmemesi içindir. Yani her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede dilediğiniz yere dişler zarar görmeden götürebilir dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tangle Teezer taraklarındaki dişler patentlidir. Ergonomik tasarımı sayesinde pek çok ödüle layık görülmüştür. Bu ödüllü tasarım saçları zorlanmadan tek hamlede açmaya olanak sağlar. Ayrıca saçlara bakım sağlar ve kopma, kırılma gibi durumların önüne geçmesine yardımcı olur. 

Tangle Teezer tarak çeşitlerinde hem kısa hem de uzun dişler vardır. Tarakların kısa dişleri elektriklenmeyi ve kabarmayı önlemeye yardımcı olur. Tangle Teezer fırçaları uzun dişler ise saçların rahat bir şekilde açılmasına, kırılmanın önlenmesine yardımcı olur. Pürüzsüz ve parlak saçlara sahip olmak isteyenler için markanın tarak ve fırça çeşitleri idealdir. Saçları düzleştirici etkisi ile taraklar saçlarda istenen görünümü sağlamaya yardımcı olur. 

Tangle Teezer normal fırça çeşitleri bulunduğu gibi kapak tasarımlı modelleri de bulunmaktadır. Pek çok farklı renge sahip Tangle Teezer tarak çeşitleri saçlarda istenen formu sağlarken ayı zamanda göze de hitap etmektedir. İster mat, ister rengarenk tarak çeşitlerinden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Dikkat çekici tasarımlara sahip Tangle Teezer tarak çeşitleri de bulunmaktadır. Sadece tek bir renkten oluşan modeller olduğu gibi farklı renkleri bir araya toplayan tasarımlar da mevcuttur. Ayrıca üzerinde çocukların ilgisini çekecek desenlere sahip tarak çeşitleri de yine marka tarafından üretilmektedir.  

Tangle Teezer çocuklar için de son derece kullanışlıdır. Fırça çeşitleri karmaşık, düğüm düğüm olmuş çocuk saçını açmaya, pürüzsüz ve düz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Tangle Teezer tarak ve fırça çeşitleri yumuşak dişlere sahiptir. İster düz ister kıvırcık olsun tüm saç tiplerinde düğümlerin açılmasına olanak sağlar. Avuç içi boyutundaki modeller ele rahat bir şekilde oturur ve çocukların kendi saçlarını rahat bir şekilde taramalarına olanak sağlar. Mini boy Tangle Teezer tarak çeşitleri renkli tasarımları ile çocukların ilgisini çekerken çocukların kendi başlarına saçlarını tarama alışkanlığını kazanmasına da olanak sağlıyor. 

Tangle teezer tarak ne kadar?

Tangle Teezer tarak ve fırçaları farklı fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulmaktadır. Fiyatı belirleyen pek çok faktör bulunmaktadır. Tasarımı, rengi, büyüklüğü ve dişleri fiyat değişikliğini etkileyen faktörler arasındadır. İki veya daha fazla renkte olan modellerin fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun yanında parlak dokulu modeller de diğer tarak ve fırçalara göre fiyat açısından değişkenlik gösterebilir. 

Tangle Teezer saplı tarak modelleri kullanışlı yapıya sahiptir. Klasik tarak anlayışı ile üretilmiş olsa da özellikli dişleri sayesinde saçlarda istenen formu yakalamaya olanak sağlar. Sabahları, banyo sonrasında vakit kaybetmeden saçları açmaya, düzleştirmeye ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Markanın tarak ve fırça çeşitlerini dilerseniz saç kremi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı sonuca ulaşmak mümkün olabilmektedir. 

Farklı fiyat aralıkları ile sizlere sunulduğu için Tangle Teezer tarakları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Bütçenize en uygun tarak ya da fırçayı alabilir, özel koruma kabı sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Markanın fiyat performans dengesi düşünüldüğünde ürün maliyetlerinin uygun olduğu görülebilir. Normal bir taraktan çok daha fazlasını sunan Tangle Teezer tarak ve fırçaları saç tellerinin kırılmasının önüne geçmeye, yıpranmasını engellemeye yardımcı olur.

Tamamen kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan Tangle Teezer tarakları patentlidir. Sadece doğal saçlarınızda değil peruklarınızda da tarakları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tarak çeşitlerinin en büyük özelliği diğer taraklara oranla dişlerinin daha esnek olmasıdır. En zorlu düğüm ya da dolaşıkların bile rahat bir şekilde can acıtmadan çözülmesine, saçların düzleşmesine yardımcı olur. 

Saçlardaki kırılmanın en önemli sebeplerinden bir tanesi saçları tarama esnasında çekmek ve zorlamaktır. Tangle Teezer tarak ve fırça modelleri ise saçları zorlamadan, kırılmalara sebep olmadan açmaya yardımcı olur. Üstelik tüm saç tiplerinde bu avantajlı özelliğini gösterir. 

Tangle Teezer kullananlar ne demiş, ne gibi yorumlarda bulunmuş diye baktığınızda tarak ve fırçaların ne denli memnuniyet yarattığını görmeniz mümkündür. Saçlarda bakımlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak isteyenler markanın tarak ve fırçalarını düzenli olarak kullanarak etkili bir sonuç alabilirler. Kapak tasarımlı olduğu için Tangle Teezer kullananlar taraklarını diledikleri her yere rahatlıkla götürebilmenin rahatlığını yaşıyorlar. Ayrıca dişler korunduğu için uzun yıllar herhangi bir sorun olmadan kullanılmaya devam ediyorlar. 

Normal bir tarağa oranla yumuşak dişleri ve çift aşamalı uygulaması ile fark yaratan Tangle Teezer tarak ve fırçalarını sizde yakından inceleyebilirsiniz. Islak kuru ya da saç tipi fark etmeksizin her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Tangle Teezer tarakları ile saçlarınız üzerindeki farkı siz de yaşayacaksınız. Ayrıca saçlarınızı daha rahat tarayabilmek, rahat bir şekilde dolaşıkları açabilmek, bakım sağlayabilmek için markanın dolaşık açıcı spreyi ile de ürünleri kullanabilirsiniz.

Tangle Teezer tarak ve fırça çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Tangle Teezer
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun