Kozmela.com

KERASTASE

Kerastase markasında 83 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Kerastase Şampuan

Paris merkezli bir kozmetik firması olan Kerastase farklı saç tipleri ve ihtiyaçlar için saç bakım ürünleri üretmektedir. Kerastase şampuan, saç kremi ve bakım ürünleri saç bakımına özen gösterenlerin yıllardır önde gelen tercihlerinden oluyor. Her saç tipi farklı olduğundan kullanılacak saç bakım ürününün de saç tipine uygun olması ve ihtiyacını karşılaması gerekir.

Şampuanlar saç temizliğinin olmazsa olmaz ürünleridir. Her saç tipine uygun bir saç şampuanı vardır. Kerastase bu konuda zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Saçta ortaya çıkan problem kişiye göre değişmektedir. Kimisinde kepeklenme sorunu, kimisinde hacimsizlik ve cansızlık kimisinde yoğun tel kayıpları söz konusu olabilir. Hedefe yönelik doğru ürün kullanıldığında saçlarda istenen sonucu almak mümkün olacaktır.

Kerastase Şampuan

Kişisel bakımın en önemli ürünlerinden bir tanesi şampuanlardır. Kerastase şampuan çeşitleri hedefe yönelik ürünler sunmakta ve kişinin saçlarında yaşadığı problemi ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Yanlış şampuan seçimi saçlarda istenen verimi alamamakla beraber saç kayıplarına dahi neden olabilmektedir. Kerastase bu nedenle şampuan ve saç kremi konusunda geniş bir ürün skalasına sahiptir. Yani saç tipi ya da problemi ne olursa olsun sonuca yönelik bir bakım sağlamayı hedeflemektedir.

Kerastase şampuan çeşitleri içerisinde normal, yağlı, kuru ya da yıpranmış saçlara yönelik özel seçenekler bulunmaktadır. Saçlarda sık yaşanan problemlerin başında kepek sorunu gelmektedir. Kerastase şampuan çeşitleri içerisinde kepeğe yönelik farklı seçenekler sunulmaktadır. Kepek önleyici şampuan çeşitleri saç derisini yatıştırmaya yardımcı olurken kepek sorununu da en aza indirmeye katkı sağlıyor.

Bakımı zor olan bir diğer saç tipi de kuru saç tipleridir. Kuru saç tiplerinin en önemli özelliği kabarma ya da elektriklenmeye yatkın olmasıdır. Eğer kuru saç yapısına sahip biri sert yapılı bir şampuan kullanacak olursa bu durum saçları çok daha fazla yıpratabilmektedir. Kuru saç tipine sahip kişilerin saçları nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı şampuan çeşitlerini tercih etmesi ve düzenli olarak kullanması gerekir. Kuru saç tipi için özel olarak geliştirilen Kerastase şampuan çeşitleri saça gerekli nemi sağlayarak yumuşak bir form sağlamaya yardımcı olur.

Kerastase Densifique şampuan çeşitleri hem erkek hem de kadın kullanıcılara uygundur. Saç kremi de bulunan bu seri saça hacim vermeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Saç kayıplarındaki en büyük etken ise hem çevresel faktörler, stres, hava kirliği hem de sağlıksız beslenmedir. Saç için gerekli birtakım vitaminler vardır. Bu vitaminler sağlanmadığı takdirde saç cansızlaşır ve kayıplara neden olur. Kerastase saç kayıplarına karşı özel olarak geliştirilmiş şampuan çeşitleri saçlara gereken mineral desteğinin sağlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda kayıpların önüne geçmeye de destek olmaktadır.

Kerastase Saç Kremi

Kerastase şampuanları saça bakım sağlamada yoğun bir etki gösterir ancak Kerastase’nin sunduğu saç kremi ve serum çeşitleri ile saça daha kapsamlı bir bakım yapmak mümkündür. Zayıflayan saç kökleri şampuan sayesinde kendine gelir ancak Kerastase saç kremi ya da serum kullanıldığı takdirde saç köklerinin gücünü toplaması çok daha hızlı olacaktır. Saç uygulanan işlemler ve saç boyaları saçların çok daha hızlı yıpranmasına ve sönükleşmesine neden olabilir. Bu noktada saç bakımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

Kerastase saç krem çeşitleri kremsi dokusu ve yoğun nem sağlayan yapısı ile ısıyla şekli verme işleminde saçı en iyi şekilde korur. Saç kremi saçta eriyerek anında saç tellerine nüfuz eder. Köklerden uçlara kadar etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Şampuan ile birlikte kombin şekilde uygulandığında Kerastase saç kreminin saçları hızla canlandırdığı görülebilir. Her ne kadar adı krem olsa da saçlarda kesinlikle ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Çok kuru saçların beslenmesine büyük katkı sağlar.

Kerastase Saç Bakım

Kerastase saç bakım serileri etkilerine göre farklılık gösterdiğinden saçın ihtiyacına en uygun seriyi tercih etmek yerinde olacaktır. Örneğin Kerastase Discipline serisi ağırlaşmış saçları canlandırmaya yardımcı bir seridir. Kerastase Fusio Dose serisinde ise serum dikkati çeker. Tek bir seansta saçın tüm ihtiyacını karşılamayı hedefler. Özellikle boyalı saçlarda renk koruması sağlanırken saçın onarım sürecine katkı vermektedir.

Kerastase Initialiste serisi saç köklerini hedef alarak bakım sağlamaya yardımcı olur. Daha güçlü ve daha parlak saçlar için etkili bir destek sağlıyor. İris çiçeğinden ilham alınarak geliştirilmiş olan Kerastase Nutritive çiçeğin kökünde bulunan özler ile saçı canlandırmaya yardımcı oluyor. Kerastase Homme serisi özellikle erkek saç tipi ve derisi için geliştirilmiştir. Erkek saçı için kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcıdır. Kerastase Reflection serisi ise boyalı saçlar için idealdir. Saç rengini korurken saçların pürüzsüz bir form almasına yardımcıdır.

Kerastase markasının sunduğu bir diğer seri Resistance ise direncini yitirmiş saçlar için idealdir. Saçları kökten uca, içten dışa doğru güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya destek verir.

Kerastase’nin ürettiği yaz bakım serileri ise saçları güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcıdır. Kerastase Soleil serisi zengin içeriği ile güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda yıpranan saçlara bakım sağlar. Güneşe çok fazla maruz kalan saçlar için üretilmiş olan bu seri güneşli günlerde saçların kurtarıcısı oluyor.

Saçların uzaması ve desteklenmesi için özel olarak geliştirilen seri ise Kerastase Spesifique serisidir ve saç derisindeki dengesizliği ortadan kaldırmayı hedefler. Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olurken saç derisi kalıntılarını temizler. Kerastase Specifique serisi yağlanma ve kepeklenme gibi durumların önüne geçmeye yardımcıdır. Saçı yağdan ve kepeklenmeden korumak için saç derisinin iyi bir şekilde desteklenmesi gerekir. Bunu en iyi şekilde sağlayan Kerastase Specifique serisi saçın yağ dengesini kurar ve fazla yağı temizleyerek sağlıklı bir görünüm elde etmeye, kepeklenme gibi durumların önüne geçmeye katkı sağlar.

Saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiş olan Kerastase Densifique içeriğinde saç sağlığını destekleyen hiyalüronik asit ve Intra ile Cyclane barındırıyor. Saç köklerine direkt olarak destekleyen bu bakım serisi saçlarda meydana gelen kayıpları büyük oranda azaltmaya katkı sağlıyor. Yoğunlaştırıcı bir etkiye sahip olduğundan stres kaynaklı saç kayıplarının önüne geçme adına da büyük destek veriyor.

Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri hem tekli hem de set şeklinde sunulmaktadır. 3’lü setler içerisinde şampuan, krem ve maskeler yer alıyor. Saç bakım markaları arasında saygın bir yere sahip olan Kerastase her saç tipine uygun ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Farklı ürün ve setler farklı fiyat aralıkları ile sunulduğundan her bütçeye uygun seçenekler yer alıyor. Yağlı, sönük saçların yeniden canlanmasına katkı sağlayan Kerastase saç bakım ürünleri hedefe yönelik uygulamalar ile yüz güldüren sonuçlar vermektedir.

Her saç tipine uygun çeşidi bulunan Kerastase şampuan, krem, maske ve serum çeşitlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürünü vakit kaybetmeden anında sipariş verebilirsiniz.

Kerastase
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun