KERASTASE

Kerastase markasında 61 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Kerastase Şampuan

Saç bakımı ve estetiğinde kadınların tercih ettiği markaların başında gelen Kerastase'in en sevilen ürünlerini Kozmela'da bulabilirsiniz.
 
Vizyonunu "Güzelliğe adanmış saç bakım sanatı" olarak belirleyen Kerastase, ünlü L'Oreal markasının farklı saç tipleri için geliştirdiği ürün seçeneklerinden oluşuyor. Saç bakım maskesi, saç güçlendirici serum, güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu solüsyonlar geliştirerek dünyada ilkleri gerçekleştiren marka, yarım yüzyılı aşkın zamandır saç güzelliği ve sağlığına damgasını vuruyor.
 
Kerastase ürünleri içinde şampuan, saç kremi veya spreyi, saç koruyucu seçeneklerin yanı sıra kuru, yıpranmış saçlara özel nemlendiriciler ve maskeler öne çıkıyor. Saç dökülmesi, saç derisi problemleri yaşayanlar için yenileyici, güçlendirici alternatifler sunan marka hem kadınlara hem de erkeklere saç bakım ürünleri hazırlıyor. Yağlı, kuru, normal, ince-dolgun her saç grubu için Kerastase özel çözümler geliştiriyor. Örneğin, Nutritive serisi, saçın doğal yapısı ve ihtiyacına göre koruma, yumuşaklık, etkileyici görünüm kazandırırken, saç teline kökten uca destek sağlayan şampuan, bakım sütü, krem-maske ürünleri sunuyor.
 
Saç yapınıza uygun Kerastase şampuan ve diğer ürün seçeneklerini Kozmela avantajları ile satın almak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Kerastase
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun