Kozmela.com

KERASTASE GENESİS

Kerastase Genesis Dökülme Karşıtı Bakım Serisi listesinde 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kerastase Genesis Ürünleri ve Çeşitleri

Saç kayıplarının pek çok nedeni vardır. Stres, çevresel faktörler, beslenme alışkanlıkları, yanlış ürün kullanımı ya da genetik sebeplerden dolayı bu tip kayıplar söz konusu olabiliyor. Kadınlarda saça uygulanan işlemler neticesinde oluşan saç kayıpları ise oldukça sık görülebiliyor. Kerastase bu tip saç kayıplarını en aza indirmek ve saçları güçlendirmek için özel içerikli bakım serisi sunuyor. Kerastase Genesis serisi içerisindeki ürünler saça gerekli bakımı yapmayı sağlarken aynı zamanda saç kayıplarını en aza indirme adına destek veriyor.

Seri içerisinde yer alan ürünler Kerastase Genesis Maske, Kerastase Genesis Sprey Krem, Kerastase Genesis Şampuan ve Kerastase Genesis Serum bulunmaktadır. Bunların hepsinin temelinde saç kayıplarının önüne geçerek saçları güçlendirmeye destek olmaktır. Bu ürünlerden biri ya da birkaçı düzenli kullanıldığı takdirde saçları çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Bunun yanında saç kırılmalarının azalması adına saç uçarını güçlendirmeye katkı sağlar.

Kerastase Genesis serisi içerisindeki ürünler saç folikülünün etrafında oluşan kolajen yapının daha dayanıklı hale gelmesine destek verir. Stres, hormonal etkiler saç kayıplarının önemli nedenleri arasındadır. Bu ürünler ile bu durumların oluşturduğu etkileri en aza indirme adına destek alınabilmektedir. Saç köklerine bakım yapmak saçın saç köklerine daha iyi tutunmasını sağlayacağından kullanılacak ürünler saç köklerini beslemeye yardımcı olur ve saçın köklere tutunmasına katkıda bulunur.

Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant

Kerastase Genesis serisi içerisinde bulunan ve kullanıcıların memnuniyetle kullandığı ürünlerden bir tanesi olan Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant özellikle saçlarında kırılma yaşayan kadınların sık tercih ettiği ürünler arasında giriyor. Saç kırılması ile ortaya çıkan saç kayıplarını en aza indirme adına güçlü bir destek veriyor. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçın ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya da katkı veriyor.

Kerastase Genesis İçeriği

Kerastase Genesis serisi içerisinde saçı güçlendirmeye yardımcı, saç kayıplarını en aza indirme adına destek verici pek çok önemli doğal bileşen yer alıyor. Aminexil, Edelweiss Kök Hücresi ve zencefil kökü gibi önemli bileşenler saç köklerini beslemeye katkı sağlıyor. Zaten zencefil genel olarak insan sağlığı üzerinde önemli rolü bulunan bir bitki. Bağışıklık sistemine katkı sağlamakla beraber paralelinde saçlara da aynı şekilde bir etki sağlar. Kerastase Genesis serisi içerisinde kendisine yer bulan bu bitki sayesinde saç dış faktörlere karşı da korunmuş olur. Dolayısıyla saç kayıplarının önüne geçme adına etkili bir destek sunmaktadır.

Edelweiss kök hücresi ise saçın saç köklerine daha iyi tutunması adına destekleyici bir rol üstlenir. Ayrıca mevcut kolajenin korunmasına da yardımcı olur. Saç folikülü etrafında bulunan kolajenin sert kalabilmesi için ise Aminexil imdada yetişir. Tüm bu özel bileşkelere sahip Kerastase Genesis serisi ürünler ile saça kapsamlı bir bakım yapmak mümkün olmaktadır. Kerastase Genesis serisi ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz saç bakım ürününü anında sipariş verebilirsiniz.

Kerastase Genesis Dökülme Karşıtı Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun