Kozmela.com

ERKEK SAÇ BOYASI

Erkek Saç Boyası kategorisinde 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Erkek Saç Boyası

Erkeklere özel hazırlanan saç boyası çeşitleri şimdi Kozmela’da!
Erkek Saç Boyası Tavsiyeleri
Saç boyaları erkeklerin kullanımına özel olarak pratik bir şekilde hazırlanmıştır.
Erkek Saç Boyası Çeşitleri;
  • Sprey Saç Boyaları: Renkli sprey şeklinde hazırlanan saç boyaları ile beyazlarınızı kolayca kapatabilirsiniz. Üstelik uygulama konusunda oldukça pratik olan sprey boyalar, kısa sürede uygulama yapma avantajı sunmaktadır.
  • Saç Tozu: Renkli toz şeklinde hazırlanan saç boyası çeşidi erkeklere özel bir üründür. Saçlarınıza uygulayacağınız keratin saç tozları ile beyazlarınızı gizleyebilirsiniz.
  • Krem Saç Boyası Setleri: Krem saç boyası ve antioksidandan oluşan saç boyaları erkeklerin saç tiplerine uygun olarak hazırlanmıştır. Uygulama yaparken kadınların kullandığı krem boyalardaki gibi uzun bekleme sürelerine gerek duymadan saçlarınızı renklendirebilirsiniz.
Saçlarınızı boyarken yukarıda çeşitleri bulunan erkek saç boyaları arasından size uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Tüm saçlarınız beyaz ise, krem boyalar saçlarınızda daha etkili bir sonuç sağlayacaktır. Saçlarınızdaki beyazlar yoğun değil ise, saç tozu, sprey boya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yoğun beyaz saçlara sahipseniz, krem veya sprey formdaki boyaları tercih edebilirsiniz.
Kullanımınıza özel olarak hazırlanan erkek saç boyası çeşitleri arasından saç renginize uygun boya tonunu seçerek siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun