NEMLENDİRİCİ KREM

Nemlendirici Krem kategorisinde 818 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Nemlendirici Krem Çeşitleri

Cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlayarak kurumasının ve çatlamasının önüne geçen nemlendiricileri, cilt tipinize uygun seçeneklerle Kozmela’da bulabilirsiniz.
 
Çevre koşulları, mevsim geçişleri, sıcak ve soğuk havalar, güneşin zararlı ışınları gibi faktörlere bağlı olarak cildiniz zamanla kurur, matlaşır ve cansız görünüm kazanabilir. Cilt tipinize uygun nemlendiri krem çeşitleri arasından seçeceğiniz ürünler ile kırışma ve çatlamaları önleyebilir, kızarık ve pullu görünümün önüne geçebilir, yaşlanma etkilerini yavaşlatabilir, parlak ve sağlıklı tene kavuşabilirsiniz.
 

  • A ve E vitaminleri içeren anti-aging özellikli nemlendirici krem, cildinizin yaşlanmaya karşı sergilediği direnci artırmada etkilidir.
  • Kuru ciltler için nem ihtiyacını karşılayan ürünler, içeriklerindeki bitkisel yağlar ya da kolajen bazlı nemlendiriciler sayesinde taze cilt görünümünü yakalamanızı sağlar.
  • Çoğunluğu oil-free özelliğine sahip olan yağlı ciltler için nemlendirici seçenekler, cildinizin nem ihtiyacını karşılarken yağ oranını da dengede tutar.
  • Salisilik asit içeren ürünler akne sorunlarınızda, C vitamini içeren nemlendiriciler güneş lekeleriyle savaşmada etkilidir.
  • Gece ve gündüz kullanımda farklı özellikler sunan yüz nemlendirici ürünler, doğal görünümü yakalamanızda destekçinizdir.

 
Canlı görünüme sahip cilt keyfine varabilmek için ihtiyaç duyduğunuz nemlendirici çeşitlerini seçerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Nemlendirici Krem
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun