Kozmela.com

URBAN CARE

Urban Care markasında 81 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Urban Care Saç Bakım Ürünleri

2013 yılında Selen Yorgun’un girişimleri ile Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Urban Care her türlü saç sorununa bitkisel çözümler sunma amacıyla birbirinden farklı bakım ürünleri sunmaktadır. Birbirinden farklı saç bakım ürün ve serileri canlı ve sağlıklı bir saç görünümünü hedeflemektedir. İçeriğindeki doğal bitkisel özler ile saçlardaki yıpranmaları ortadan kaldırmayı amaçlayan ürünler saç bakımına özen gösteren insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Urban Care saç bakım ürünleri arasında keratin saç bakımı, şampuan, saç serumu, saç kremi gibi birbirinden kullanışlı ürünler yer alıyor.

Urban Care Şampuan

Saçlar özellikle çevresel faktörler neticesinde çabucak yıpranırlar. Bu yıpranmaların önüne geçmek için ise etkili bir şampuan kullanmak gerekir. Saçların daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olan Urban Care şampuan çeşitleri aynı zamanda saç ve saç derisinin beslenmesine de katkı sağlıyor. Öylelikle çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden de saçı en iyi şekilde korumuş oluyor. Özellikle şehrin yoğun ritmine kapılarak saçlarına gereken bakımı sağlamayan pek çok insan bu durumla başa çıkmada zorlanabiliyor. Urban şampuan çeşitleri ise pratik bir kullanım ile saçların canlılığını yeniden kazandırmaya yardımcı oluyor.

Urban Care Saç Kremi

Yıpranan saçların eski doğallığına kavuşması için Urban Care saç kremi doğal bir bakım imkânı sunuyor. Saç kremi saçı nemlendirirken canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Urban Care saç kremi keratin ile güçlendirilmiş olup kuru ve yıpranmış saçlarda maksimumda etki göstermeye yönelik formüle edilmiştir. Saçlardaki yıpranma ile birlikte ortaya çıkan en büyük sorun kırılmalardır. Saça bakım sağlarken kırılmalara karşı da önlem almaya destek veren Urban Care saç kremi saç ucu çatallaşmalarını en aza indirmeye yardımcıdır. Krem uygulaması sonrası saçlar yumuşak, parlak bir form alır. Bununla beraber tarakla rahat bir şekilde tarama imkânı sağlar. Günlük kullanım için ideal olan saç kremi durulama gerektirmeyen uygulaması ile oldukça pratiktir.

Urban Care Argan Oil

Urban Care saç bakım ürünlerinde öne çıkan bir diğer ürün argan yağı ile güçlendirilmiş olan saç bakım serumudur. Özellikle kolay kırılan, kabaran, mat görünen, elektriklenen saçlar için özel geliştirilmiş bir formüle sahip olan Urban Care Argan Oil düzenli uygulama ile daha yumuşak daha parlak bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Saçlarda meydana gelen kuruluğun neden olduğu form kaybını engelleyerek eski formuna yeniden kavuşmasına destek sağlar. Islak ya da nemli saça rahat bir şekilde uygulanan Urban Care argan yağ serum ayrıca durulama gerektirmez.

Urban Care markasının sunduğu tüm saç bakım ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir, dilediğinizi beklemeden tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Urban Care
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun