Kozmela.com

VÜCUT İÇİN GÜNEŞ KREMİ

Vücut için Güneş Kremi kategorisinde 79 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Nuxe Sun Güneş Spreyi Spf30 150ml Nuxe Sun Güneş Spreyi Spf30 150ml 800,00 TL 560,00 TL %30
İNDİRİM
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo

Vücut için Güneş Kremi Çeşitleri

Yazın cildinizi güneşin etkilerinden korumak için en büyük yardımcılarınızdan biri olan güneş kremleri, cildinizi korumaya yardımcı olurken aynı zamanda nemlendirici ve bronzlaştırıcı özellikleri ile de geliştirilmektedir.
Güneş Kremi Seçimi 
Vücudunuz için güneş kremi seçerken ürün ambalajına göre bir tercihini yapabilirsiniz. 
Sprey ve krem formunda hazırlanan güneş kremleri arasında vücut için kullanıma en uygun olanı sprey formda olanlarıdır. Sprey formda bir güneş kremini kollarınıza ve bacaklarınıza kısa süre içinde uygulayabilirsiniz. Sprey formdaki güneş kremlerini çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin oyununa devam ederken vücuduna spreyi kolayca sıkabilir, uygulamayı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Krem şeklindeki güneş kremleri genellikle tüp şeklinde bir ambalaj ile hazırlanmaktadır. Vücudunuz için kullanacağınız krem formundaki güneş kremlerini seçerken kaç ml olduğuna dikkat etmenizi öneririz. Vücudunuz için seçeceğiniz ürün tüm vücudunuza yetecek miktarda olmalıdır.
Güneş kreminizi seçerken bir diğer kriteriniz suya dayanıklı olup olmaması olacaktır.
Güneş kremlerinin suya dayanıklı çeşitlerini yazın tatile giderken tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Suya dayanıklı güneş kremleri siz denizde veya havuzda iken de cildinizi korumaya devam etmektedir.
Bronzlaştırıcı ve nemlendirici özellikli güneş kremlerini de tercih edebilirsiniz. Bronzlaştırıcı kremler, güneş koruma faktörü düşük ürünlerdir. Kakao yağı ve havuç yağı gibi bronzlaştırıcı etkiye sahip yağlarla formülleri geliştirilmektedir.
Güneş kremi uygulaması;
Güneş kreminizi gün içinde belli periyotlar ile cildinize uygulamanız gerekir. Güneşe çıkmadan ortalama 20 dakika önce güneş kreminizi uygulayın ve daha sonra 2-3 saatte bir güneş kreminizi tekrar cildinize uygulayabilirsiniz.
En çok tercih edilen güneş kremi markalarının başında, Nivea, Garnier, Eda Taşpınar, La Roche Posay, Bioderma, Avene gelmektedir.

Vücut İçin Güneş Kremi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun