OMEGA 3

Omega 3 kategorisinde 47 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

Omega 3

Vücudun en çok ihtiyaç duyduğu yağ asitlerinin başında omega 3 geliyor. Bu sebeple günümüzde takviye gıdalar içerisinde en çok öne çıkan ürün oluyor. İçeriğinde yer alan eikosapentaeonik asit ve dokosaheksaenoik asitleri esansiyeldir. Bu esansiyel yağ asitleri hem hayvan hem de insanların yaşamlarını devam ettirebilmeleri, sağlıklarını koruyabilmeleri adına dışarıdan almaları gereken asitlerdendir. Bu sebepledir ki balık yağı dediğimiz omega 3 son dönemde popülerliğini iyice artırmıştır. 

Omega 3 tüm yaş grupları için önerilmekte olup düzenli kullanımda faydalarını göstermektedir. Omega 3 faydaları arasında kalp damar hastalığı riskini azaltması, kan şekerini düzenlemesi, bağışıklık sistemini güçlendirmesi, cilt hücrelerini güçlendirmesi, depresyona iyi gelmesi, vücut direncini yükseltmesi gibi daha pek çok yararı bulunuyor.

En İyi Omega-3 Markaları

Baktığınızda pek çok marka altında omega 3 takviyesi görebilirsiniz. Ancak markası ne olursa olsun önemli olan omega 3 içerisinde işinize yarayan bileşenleri taşımasıdır. Örneğin içeriğinde EPA ve DHA olmayan bir omega 3 ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Ayrıca bununla beraber diğer dikkat edilmesi konu omega 3’ün miktarı olacaktır. Bu sebeple ürünü alırken ambalajındaki detayları dikkatli bir şekilde okumakta fayda olacaktır.

Aldığınız ürünün faydasını görebilmek için günlük almanız gereken EPA ve DHA miktarının toplamda 1000 miligram seviyesinde olması gerekir. Bu gibi detaylara dikkat ettiğiniz takdirde pek çok güvenilir markanın omega 3 ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Omega 3 Fiyat

Omega 3 farklı markalarla sunulmakta olup miktara göre fiyat değişiklikleri gösterebilmektedir. İçeriğine ve miktarına emin olduktan sonra güvenilir markalardan bir tanesini gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Marka ya da miktar bazında fiyatta bir değişim olsa da genelde omega 3 fiyatları birbirine yakın ve alım gücünü çok zorlamayacak aralıklardadır. Ayrıca alacağınız omega 3’ün kullanmaya başladığınızda gördüğünüz etkisi ile maliyetine değdiğini de görebilirsiniz.

Dışarıdan alınması zorunlu olan ve pek çok önemli faydası ile bilinen omega 3 küçük büyük demeden herkesin ihtiyacı durumunda. Bu sebeple sizlere farklı marka ve seçeneklerle sunulan omega 3 çeşitlerinden bir tanesini sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Omega 3 çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an avantajlı kargo fırsatından yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun