MAKYAJ BAZI

Makyaj Bazı kategorisinde 71 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Essence Mat Makyaj Sabitleme Spreyi Essence Mat Makyaj Sabitleme Spreyi 33,70 TL 30,33 TL %10
İNDİRİM
Sepete Ekle

Makyaj Bazı Nedir?

Makyaj bazı cildinizi makyaja hazırlamaya yardımcı olur. Cildinizde pürüzsüzlük sağlarken aynı zamanda makyaj ürünlerinizin kalıcılığını arttırarak makyajınızı daha uzun süre kullanmanıza imkan sağlar. Makyaj bazı kullanarak yapacağınız göz makyajı veya ten makyajı daha uzun süre dağılmadan cildinizde kalacaktır. 
Makyaj Bazları Nasıl Seçilir?
Cilt kusurlarına göre çeşitlendirilen makyaj bazları, cilt kusurlarınızı gizlemeye yardımcı olur.
Kuru bir cilde sahipseniz, nemlendirici etkili makyaj bazlarını tercih edebilirsiniz.
Gözenekli görünen bir cilt tipiniz var ise, gözenek görünümünü gizlemeye yardımcı baz çeşitlerinden birini tercih etmeniz önerilir.
Cildinizde kızarıklık problemi yaşıyorsanız, kızarıklıkları gideren ve eşit cilt tonu sunan makyaj bazlarını seçebilirsiniz.
Yağlı cilt tiplerine en uygun makyaj bazı ise matlaştırıcı etkili bazlardır. Matlaştırıcı etki sağlayan yapısı ile makyaj yaptığınızda oluşan parlak, yağlı görünümü ortadan kaldıracaktır. 
Ten makyajı için hazırlanan çeşitlerinin yanında göz makyajı için de hazırlanan far bazları bulunmaktadır. Göz farınızın daha kalıcı, pürüzsüz ve kusursuz gözükmesine yardımcı far bazları da makyaj bazları gibi oldukça kolay uygulanabilen ürünlerdir.
Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır? 
Makyajınıza başlamadan birkaç dakika önce temiz cildinize uygulayarak kurumasını beklemeniz yeterlidir. Daha sonra makyajınıza başlayabilirsiniz.
Uygun fiyatlı makyaj bazı markalarının başında Golden Rose, Pastel ve Flormar gelmektedir. Aynı zamanda en çok tercih edilen diğer markalar ise Maybelline, Loreal Paris, Clinique ‘dir.
 

Makyaj Bazı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun