Kozmela.com

PREZERVATİF

Prezervatif kategorisinde 44 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Prezervatif ve Kondom Fiyatları

Cinsel korunma yöntemlerinin ilk sıralarında yer alan prezervatif, çiftleri istenmeyen gebeliklerden olduğu kadar cinsel yolla bulaşma olasılığı bulunan pek çok farklı hastalıktan da başarılı bir biçimde koruyabilir. Kusursuz bir cinsel birleşme ve güçlü bir korunma sağlayan prezervatifler ile çok daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
 
Genel olarak ince, kalın, tırtıklı ya da düz olarak tasarlanan prezervatif çeşitleri Kozmela aracılığıyla geniş bir yelpazede tercihinize sunuluyor. Farklı boyutlarda üretilen seçenekleri arasından size en uygun olanı tercih ederek hatasız bir kullanım sağladığınızda kondom, son derece etkili bir korunma biçimi haline geliyor.
 
Durex, Eros, Fe, Okey, Playboy, Jellia gibi pek çok dünyaca ünlü markanın imzasıyla beğeninize sunulan kondom çeşitleri size, herhangi bir kaygıya kapılmadan cinsel ilişki vadediyor.
 
Piyasaya sunulmadan önce pek çok teste tabi tutulan ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz prezervatif fiyatları ile de yüzünüzü güldürüyor.
 
Sizin için bir araya getirilen onlarca farklı prezervatif seçeneği arasından kendi tercihinizi yapabilir, Kozmela aracılığıyla sağlanan avantajlı fiyat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bunun için ürünleri ve özelliklerini incelemeye başlayabilir, seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Prezervatif nedir?

Cinsel ilişki sırasında geçebilecek hastalıklardan korumaya ve gebeliği önlemeye yardımcı, erkeklerin kullandığı ince, saydam kılıf. ‘Preservative’ kelimesi koruyucu, bir şeyden korunmak anlamına gelir ve prezervatif kelimesi de buradan türetilmiştir. Prezervatifin bir diğer adı kondomdur.
 

Prezervatif ne işe yarar?

 
Prezervatif kullanmak tercih edebileceğiniz doğum kontrol yöntemlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda cinsel hastalıklardan da koruyan prezervatifler, 1700'lü yıllardan bu yana kullanılmaktadır. Eski medeniyetlerde kullanımı, hayvan derileri ile başlamış olan prezervatifler bugün hala en çok tercih edilen doğum kontrol yöntemlerinden bir tanesidir.
 

Prezervatif Çeşitleri Nelerdir?

 
Prezervatif çeşitlerini üçe ayırmak mümkündür. Klasik, lateks materyalinden üretilen modellerinin dışında, daha ince ve tırtıklı çeşitleri de bulunmaktadır. Lateks ve kauçuk materyallerinden üretilen prezervatifler bulunmaktadır. Lateks alerjisi olan bireyler doğal kauçuk materyalinden üretilen prezervatif çeşitlerini tercih edebilirler.
 

Prezervatif Markaları Hangileridir?

 
Okey, Durex, Jellia, Fe markalarının prezervatif çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen prezervatif markaları ise Okey ve Durex'dir.
 

Prezervatif Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 
Prezervatifler tek kullanımlık olarak paketlenmiştir. Birden fazla kullanılmamalıdır.

Prezervatif
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun