FİLORGA

Filorga markasında 60 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Filorga Night Mask Gece Maskesi 50ml Filorga Night Mask Gece Maskesi 50ml 612,00 TL 397,80 TL %35
İNDİRİM
Sepete Ekle

Filorga Türkiye

Fransız Doktor Michel Tordjman tarafından 1978 yılında kurulmuştur. Filorga laboratuvarlarında tıp uzmanları, estetik cerrahlar tarafından tüm ürünler özenle formüle edilmektedir. Gelişen teknoloji ile hazırlanan kremler sizlere en iyi cilt bakımını sunmak üzere hazırlanmaktadır. 
Filorga Ürünleri
Filorga ürünleri, marka kurulduktan kısa bir süre içinde en iyiler arasında yer almıştır. Fransız kadınlarının severek kullandığı ürünler bugün Türkiye’de de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Cilt problemlerini en aza indirmek, cildin yorgun ve ışıltısız görünümüne karşı savaşmak için tasarlanan ürünler arasından size uygun ürünü bularak kullanabilirsiniz. 
Ürün içeriklerinde yer verilen aktif maddeler peptidler, retinol, cilt onarıcılar ile cildinizi en iyi şekilde nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Cilt tiplerine ve cilt ihtiyaçlarına göre hazırlanan ürün serileri ile ihtiyacınız olan ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Ürünleri kullanan kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler alınmaktadır. Kullanıcıların nemlendirici ve leke kremlerine yönelik birçok pozitif yorumu bulunmaktadır. 
Filorga bakım ürünlerini Kozmela.com’ da bulabilir, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirebilir, ürünleri keyifle kullanabilirsiniz.

Filorga
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun