Kozmela.com

DİPLİNER

Dipliner kategorisinde 17 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dipliner

Makyaj yaparken gözlerini ön plana çıkarmak isteyenlerin en sevdiği ürünlerden biri olan dipliner modelleri en sevdiğiniz markaların çeşitleri ile Kozmela’da!

Dipliner Nedir?

Dipliner, genellikle likit ve kremsi formüllerde hazırlanan kirpik diplerine uygulama yapmanıza yardımcı olan, kirpik diplerini belirginleştiren makyaj ürünüdür.

Göz makyajı yapmayı seven kadınların favori ürünlerinin başında gelen dipliner, seyrek kirpik diplerine sahip kadınların da en sık kullandığı ürünlerdendir.

Kadınların en çok sorduğu sorulardan biri ‘Dipliner ve Eyeliner Farkı Nedir?’ olmuştur.

Dipliner ve eyeliner arasındaki en büyük fark uygulamadan ve ürünlerin yapılarından kaynaklanmaktadır. Dipliner uygulaması yaparken sadece kirpik diplerine uygulama yapılır ve kuyruk yapılmazken, eyelinerlar uzun kuyruklar ile tamamlanır.

Dipliner, kirpik dibine uygulandığı için daha ince bir uç yapısına sahiptir.

Likit ve kremsi formdaki çeşitlerinin yanı sıra keçe uç ile hazırlanmış kalem formda dipliner çeşitleri de bulunur.

Dipliner uygulamaya yeni başlayanlardansanız, kalem şeklinde tasarlanmış keçe uca sahip modellerini inceleyebilirsiniz. Keçe ucu sayesinde kolay uygulama yapmanıza olanak sağlar.

Dipliner çeşitleri parlak ve mat olarak da ayrılmaktadır. Mat çeşitleri genellikle kadınların en çok tercih ettiği çeşitlerdendir. Mat bir görünüm ile kirpik diplerinizi ortaya çıkarır. Günlük makyajınızda mat dipliner çeşitlerini kullanabilir, gece makyajınızda parlak veya ışıltılı modellerini tercih edebilirsiniz.

Dipliner Nereye Sürülür?

Dipliner, üst kirpik diplerine ince bir çizgi şeklinde uygulanmalıdır. En çok kullanılan dipliner rengi siyah olsa da kahverengi, beyaz, mor, mavi gibi renkleri de bulunur. Farklı bir makyaj yapmak isteyenlerdenseniz renkli çeşitlerini de tercih ederek gözlerinizde trend ve cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Dipliner Nasıl Sürülür?

Kusursuz bir dipliner uygulaması için ilk olarak kolay ve rahat kullanabileceğiniz bir ürün seçmeniz gerekiyor.

Kalem çeşitleri en kolay uygulanabilen modellerdendir. Dipliner uygulamaya yeni başlayacaksanız bu modeli seçebilirsiniz.

Likit çeşitlerini kullanırken, likit formu sebebi ile kolay dağılabilmektedir. Eliniz dipliner uygulamaya alıştıktan sonra likit çeşitlerini seçebilirsiniz.

Dipliner sürmek için; ürünü fırçanıza az miktarda alın, dik ve eğimli bir şekilde kirpik diplerinize ince bir çizgi şeklinde uygulayın.

Dipliner Fiyatları

Diplinerlar oldukça uygun fiyatlı makyaj ürünleridir. En sevilen dipliner Flormar ve Golden Rose markalarına aittir.

Flormar dipliner fiyatları 19,90TL ‘den başlayarak artmaktadır. Dipliner kategorisinde yer alan marka ve model çeşitlerini inceleyebilir, indirimli fiyatlardan yararlanarak Kozmela’dan kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun