Kozmela.com

ISLAK MENDİL

Islak Mendil kategorisinde 36 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Islak Mendil Nedir?

Islak mendiller pratik kullanım sayesinde günlük hayatta birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Evde, dışarda, okulda veya işte kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Ev tipi büyük paket ve çanta boyu küçük paket alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle bebekli ve çocuklu anne babaların tercihi olan ıslak mendiller yetişkinlerin günlük hayatında da kurtarıcı bir üründür. Kullan at formda olması ile kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Bebekler için uygun olan ıslak mendiller ve yetişkinlere göre olan ıslak mendiller bulunmaktadır.

Islak Mendil Nasıl Kullanılır?

Islak mendil kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Paket tasarımı sayesinde mendilin paketten çıkarılması ve kullanılması oldukça kolaydır. Özellikle bebekli ebeveynler, bebeklerine yemek yedirirken veya altını değiştirirken tek elle kolay bir şekilde ıslak mendili almak isterler. Islak mendil bu konuda kolay bir kullanım sağlar. Islak mendiller paketinden çıkarılır, kullanım amacına uygun şekilde kullanılır daha sonra çöpe atılır. Islak mendilin kullanım işlemi bittikten sonra paketin yapışkan kağıdı veya kapağı kapatılmalıdır. Aksi takdirde paket içindeki ıslak mendiller nemini kaybedip kuruyabilir. Kuryan ıslak mendiller kullanım amacına uygun şekilde kullanılamaz.

Islak Mendil Çeşitleri

,Islak mendillerin kullanım amacına göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak bebekler için uygun olan ıslak mendiller ve yetişkinlere göre olan ıslak mendiller bulunmaktadır. Bebeklere için uygun olan ıslak mendillerin içerikleri bebeklerin hassas cildine uygun olacak şekilde formüle edilmiştir. Bebekler için zararlı maddeler barındırmazlar.

Bebeklere uygun olan ıslak mendilleri yetişkinlerde kullanabilmektedir. Yetişkinler kolonyalı, antibakteriyel veya parfümlü gibi ıslak mendil çeşitlerini tercih etmektedir. Bu tarz ıslak mendiller büyük boy veya çanta boyu olarak satılır. Dışarıda kullanım için çanta boy ev ya da ofis gibi ortamlarda kullanım için daha çok büyük boy ıslak mendiller tercih edilmektedir. Çanta boy ıslak mediller küçük, hafif ve pratiktir. Yemek sonrası gibi ellerin kirlendiği zamanlarda kullanılabileceği gibi hijyen gerektiren zamanlarda da tercih edilmektedir. Büyük boy ıslak mendiller çanta boyu ıslak mendillere göre daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bu sebeple ev ve ofislerde büyük boy mendiller daha çok tercih edilir.

Islak Mendil Avantajları

Islak mendil kolay kullanımı sayesinde oldukça çok tercih edilmektedir. Kullan at formda olması, yıkanıp tekrar kullanılmaması pratiklik sağlar. Anne babalar bebeklerinin günlük hijyen ihtiyaçlarında ıslak mendillerden yardım almaktadır. Bebeklerine yemek yedirdikten sonra, bezlerini değiştirirken ve birçok durumda ıslak mendilleri kullanırlar. Bebekler için gün içerisinde birçok kez bez değişimi yapılır. Her bez değişiminde pamuk ve su kullanımı zahmetli olabilmektedir. Islak mendiller daha pratik oluşu sayesinde bez değişimlerinde annelerin öncelikli tercihi olmaktadır.

Bebekler için uygun olan ıslak mendiller bebekler için özel olarak üretilmektedir ve bebek cildine uygundur. Bebeklerin cildini nemlendirmeye yardımcı olur. Kolay taşınabilir olması anneler tarafından tercih edilmesine sebep olur. Kapaklarının veya yapışkanlarının kolay açılıp kapanması, ıslak mendilin kolay alınması annelere pratik kullanım sağlar. Her ortamda kolayca kullanılabilirler. Özellikle yaz aylarında sıcaklar yüzünden bebekler pişik ve isilik olabilmektedir. Islak mendiller ile bebeklerin kollarını bacaklarını silmek bebelerin rahatlamasına yardımcı olabilmektedir.

Islak Mendil Fiyatları

Piyasa satılan birçok çeşit ıslak mendil bulunmaktadır. Genel olarak, kokularına, adet sayısına, içeriğindeki maddelere, markalarına göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Paket içerisinde kaç adet ıslak mendil olduğuna göre fiyatları değişmektedir. Paket içerisindeki ıslak mendil arttıkça paket fiyatı artmaktadır. Fakat birim fiyatı olarak incelendiğinde çoğu zaman daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Islak mendiller kokularına ve dokularına göre de farklı fiyatlandırılmaktadırlar.

Islak mendillerin dokusu ne kadar kaliteli ise fiyatları da bu doğruluda daha pahalı olabilmektedir. Islak mendillerin içeriğindeki maddelerde fiyatını etkileyen etmenlerden biridir. İçeriğindeki maddeler ne kadar doğal ise fiyatları bir o kadar artmaktadır. Bebeklere özel olarak üretilen ıslak mendillerin fiyatları daha pahalı olabilmektedir. Alınan ürünün markası da fiyatı etkilemektedir. Islak mendiller 2’li 3’lü gibi paketler halinde satılabilmektedir. Bu gibi setli ıslak mendiller daha uygun fiyatlı satılabilmektedir. Özellikle çok sık ıslak mendil kullananlar bu gibi setleri tercih edebilirler. Uygu fiyatlı ıslak mendil almak için kampanyalar ve indirimler takip edilebilir. Islak mendil günlük hijyen için sık sık kullanılmaktadır. Özellikle bebekli anneler bebeklerin hijyen ihtiyacı için ıslak mendillerden yardım almaktadır.

Islak Mendil Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Islak mendillerde diğer ürünlerde olduğu gibi alınırken dikkat edilmesi gereken ürünlerdendir. Islak mendil alınırken öncelikle hangi amaçla ve kimin için kullanılacağına karar verilmelidir. Bebekler için alınacak olan ıslak mendillerin içeriği kontrol edilmelidir. İçeriğinde bebekler için zararlı olabilecek maddelerin olmadığından emin olunmalıdır. Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla daha hassastır. Bu sebeple bebekler için alınacak ıslak mendil, bebeklerin cildi için uygun olmalıdır.

İçeriğindeki maddelerin doğal olmasına özen gösterilmelidir. Ürünün içeriğinde paraben, SLS, sentetik koruyucu ve parfüm gibi zararlı olabilecek maddelerin olmadığından emin olunmalıdır. Islak mendilin ambalajında yazan bilgiler incelenmelidir. Bebekler için uygun olmayan ıslak mendiller bebeklerin cildine zarar verebilir. Bebeklerin cildinde tahrişe, kızarıklığa ve cilt problemlerine sebep olabilmektedir. Yetişkinler için alınacak ıslak mendillere de dikkat edilmelidir. Islak mendiller seçilirken öncelikle kullanım amacına karar verilmelidir. Islak mendil evde mi, ofiste mi, dışarıda mı kullanılacak belirlenmelidir.

Dışarı çıkarken alınacak ıslak mendiller kolay taşınabilmesi ve hafif olmasından dolayı küçük paketlerden seçilmelidir. Evde ve ofiste kullanılacak ıslak mendiller daha ekonomik olması sebebiyle büyük olarak seçilebilir. Islak mendiller kişilerin hijyeni için kullanılabildiği gibi eşyaların hijyeni ve temizliği için de kullanılabilmektedir. Kişilerin hijyeni için kullanılacak ıslak mendillerin içeriğine dikkat edilmelidir. İçeriği temiz ve doğal olan cildin pH dengesine en uygun olan ıslak mendiller tercih edilmelidir. Eşyaların temizliği için kullanılacak ıslak mendillerde daha uygun fiyatlı ürünler tercih edilebilir.

Islak Mendil Markaları

Dex Islak Mendil Mavi Paket paraben ve alkol içermez. Bebekler için hazırlanmıştır. İçeriği B5 ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir.
Activex Antibakteriyel Islak Mendil Hassas 56'lı paraben ve boya içermez. Pratik temizlik sağlar ve cilt ile uyumlu pH değerine sahiptir.
Sleepy Zeytinyağlı Islak Bebek Havlusu 90 Adet paraben ve alkol içermez. Bebeklerin vücut ve alt temizliği için uygundur. Zeytinyağlı ve pamuklu lifler ile hazırlanan ıslak bebek havlusu hipoalerjeniktir.

WaterWipes Doğal Islak Mendil 60 Adet bebeklerin yüz, vücut ve el temizliğinde kullanılabilir. Hipoalerjeniktir. Parfüm, paraben, alkol ve boya içermez. %99.9 saf su içeriğine sahiptir.

Minoris Baby Yüzey Temizleme Mendili Tek Paket parfüm içermez. Yüzey temizleme mendilidir. Bor ve organik bileşenler bir arada kullanılmıştır.
Mustela Stelatopia Çok Kuru Ciltler için Islak Mendil Bebeklerin yüz, vücut ve bez alanının temizliği için kullanıma uygundur. Ekstra yumuşaktır ve paraben içermez.

Aradığınız ıslak mendilleri sitemizden bir tıkla alabilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun