Kozmela.com

COSRX

Cosrx markasında 31 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

Cosrx Ürünleri

Kozmetik alanında öne çıkan markalardan bir tanesi olan Cosrx 2013 senesinden beri minimal ve yenilikçi ürünleri ile insanların favorisi olmaya devam ediyor. Markanın ismi kozmetik ve rx yani reçetenin birleşiminden gelmektedir. Markanın amacı cilt problemi her ne olursa olsun kişinin bu sorundan kurtulması için etkili ve orijinal bir çözüm sağlamaktır. Cosrx deniz aşırı ülkeler de dahil olmak üzere pek çok ödül kazanmış bir cilt bakım markasıdır.  

Formülleri hem doğal hem de cilt için zararlı yan etkileri barındırmayan markanın ürünleri olabildiğince az sayıda ama etkili içeriklere sahiptir. Az sayıda ürünler ile güvenli formüller hazırlamayı amaçlayan marka kaliteli ve etkili aktif bileşenlerle en iyiyi sağlamayı hedeflemektedir. Bu sebeple de K-Beauty dediğimiz Kore kozmetiğinin en dikkat çeken markalarından bir tanesi olmuştur.  

Cosrx AHA/BHA

Cilt problemi denildiği zaman akla pek çok şey gelebilir. Özellikle yağlanma, siyah nokta ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı etkili çözümler sunan markanın ürün çeşitleri arasında sivilce temizleme pedi, sivilce bandı gibi yenilikçi ürünler bulunuyor. Tonik ve temizleyiciler AHA ve BHA gibi doğal asitlere sahiptir. Markanın ürünleri cilt tonundaki dengesizlikleri düzenlemeden yaşlanma belirtilerini azaltmaya, kuru cildin nemlenmesine kadar pek çok ihtiyacı karşılamaya hedeflemektedir.

Markanın ürün geliştirirken en çok önem verdiği şey ise formülleridir. Propolis, çay ağacı ekstresi, pirinç ya da elma ekstresi gibi pek çok doğal özden faydalanılır. Yağlı ve akne sorunu yaşayan ciltler için salisilik asitli temizleyicileri bulunmakla beraber daha hassas ciltler için yüz bakım ve temizleme jelleri yer almaktadır. Cosrx tonik çeşitleri ise rutin cilt temizliği arkasından cildi tazelemeye ve hasarları onarmaya yardımcı olur. Tonik, günlük olarak cildi dış faktörlerin zararlı etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Cosrx nemlendirici nemini kaybetmiş, solgun ve cansız cildi yeniden hayata getirmeye yardımcıdır. Nemlendiriciler cilt tipine göre tercih edildiğinde aşırı yağlanma, kuruluk gibi problemlerin önüne geçme açısından etkili bir destektir. Cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olan Cosrx nemlendiriciler cilde taze, aydınlık bir görünüm sağlamaya da katkı sağlar.

Marka, hangi ürünü olursa olsun fark etmeksizin hiçbir hayvanı test aşamasında kullanmayan bir markadır. Markanın tüm ürünlerinde cruelty free özelliği söz konusudur. Salyangoz özlü, ballı ürünlerde ise hayvanların zarar görmeyeceği şekilde salgıları sağlanmaktadır. Bu sayede hayvanlar doğal ortamlarında etkilenmeden yaşamaya devam edebilir.

Markanın salyangoz özlü kremi özellikle ince çizgi ya da erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesinde etkili bir yardımcı olmaktadır. %92 oranında salyangoz salgısı kullanılan ürün kuruluk ya da ton dengesizliği gibi sorunların çözümüne de katkı sağlamaktadır. Salyangoz özlü kremin içeriğinde adenozin, arginin, hyaluronik asit gibi etkili bileşenler bulunmaktadır.

Her Cilt İçin Cosrx

Cosrx ürünleri içerisinde sivilce ve sebum gibi sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olacak serumlar bulunmaktadır. Doğal özlü serumlar ciltteki ton dengesizliğini, akne ve siyah nokta oluşumunu gidermeye destek olur. Yağlı ciltler için özel olarak formüle edilen salisilik asit temizleyici cildin pH seviyesine uygun şekilde üretilmektedir. Nem dengesini koruma adına içeriğindeki söğüt kabuğu suyu ve saccharomyces mayası etkilidir. Ayrıca sivilceler için markanın özel olarak geliştirdiği Cosrx Acne Pimple Master Patch ya da Cosrx sivilce bandı gibi ürünler de bulunuyor.

AHA ve BHA içeriği ile Cosrx tonik ciltteki ölü deriyi soyarak temizleme adına oldukça etkilidir. Salisilik ve laktik asit ile güçlendirilmiş özel formülü tüm cilt tiplerine uygundur. Siyah nokta, sivilce, ton dengesizliği gibi durumlarda kullanılmaktadır. Tüm cilt tipleri ve cilt problemlerine sade ama etkili çözümler sunan marka ürünleri ülkemizde geniş bir kesim tarafından beğeni ile tercih edilmektedir.  

Günümüzde gittikçe yükselen Kore trendinin en öne çıkan markalarından bir tanesi olan Cosrx tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ürün çeşitleri ile dikkat çekiyor. Cilt bakımı konusunda farklı sorunlara çözüm bulmayı amaçlayan marka bu anlamda her cilt tipine uygun ürünler sunmaktadır. Doğallıktan ödün vermeyen ve formüllerini büyük bir titizlik çerçevesinde geliştiren marka bu özenli çalışmaları ve ortaya çıkarttığı ürünler ile sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok yerinde tercih sebebidir.

Günümüzün cilt bakımında gözde markalarından bir tanesi olan Cosrx cilt bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun