Kozmela.com

Banyo Tuzu

Banyo tuzu, içerisinde pek çok minareller bulunduran ve kullanıldığında vücudunuzu rahatlatarak yorgunluğunuzu atmaya yardımcıdır. Deniz suyu minerallerini de içinde barındıran banyo tuzlarının farklı renk ve kokularda çeşitleri bulunmaktadır.

Özellikle yoğun tempoda çalışanlar için kullanımı önerilen banyo tuzları, hoş kokuları ile evde spa keyfi yaşamanızı da sağlar.

Banyo Tuzu Nasıl Kullanılır?

Banyo tuzları, suyun içinde kullanılır. Ilık suyun içine atılarak kullanılan banyo tuzları, suyun içinde tamamen eriyinceye kadar beklenir. Daha sonra suyun içinde istediğiniz süre boyunca kalarak banyo tuzunun vücudunuza etki etmesini sağlayabilirsiniz. Vücudun enerji akışını dengelemeye yardımcı olan banyo tuzları, kaslarınızın da gevşeyerek sakinleşmenize, dinlenmenizi sağlar.

Ayak kokularına karşı da etkili olan banyo tuzlarını, yalnızca ayaklarınızı dinlendirmek için de kullanabilirsiniz. Pedikür suyunuzun içine banyo tuzu ekleyerek ayaklarınızın bakımını yapabilirsiniz. Banyo tuzu ölü derilerin yumuşayarak kolayca vücuttan atılmasını destekler. Düzenli bakım sonrasında yumuşacık ayaklara sahip olabilirsiniz.

Banyo tuzu çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz. Banyo tuzu çeşitleri arasında en çok tercih edilen Dermokil Banyo Tuzu ‘dur. Yeşil rengi ile hazırlanan banyo tuzunu deneyerek cildiniz üzerindeki etkisini kısa sürede görebilirsiniz.

 

 

Banyo Tuzu
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun