Burun Aspiratörü

Bebeklerin burun tıkanıklığının giderilmesinde ebeveynlerin en büyük yardımcısı bebek burun aspiratörleridir. Mevsim geçişlerinde, alerjik bebeklerde burun tıkanıklığı görülebilmektedir. Bebeklerin rahat nefes alması için burun tıkanıklığını gidermesi için tasarlanan burun aspiratörlerinin, kullanımı oldukça kolaydır.

Burun aspiratörlerinin vakumlu veya hortumlu çeşitleri bulunmaktadır. Tüm ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek bebeğinizin burun tıkanıklığı problemini giderebilirsiniz. Burun aspiratörü uçları kullandıktan sonra yeni aspiratör ucu ihtiyacına yönelik yalnızca burun aspiratörü uçlarından oluşan setleri de inceleyebilirsiniz.

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan ürünlerin bir ucunu bebeğinizin tıkalı burnuna yerleştirerek diğer ucu ile burnundaki tabakayı çekebilirsiniz. Bebeğinizin burnu kuru ise, burun spreyi ile nemlendirerek daha yumuşak bir uygulama sağlayabilirsiniz.

Otribebe burun aspiratörü ebeveynlerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Uygun fiyat çeşitleri ile hazırlanan aspiratör çeşitlerinin farklı marka seçenekleri de bulunmaktadır. Marka ve ürün çeşidine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun