MOR ŞAMPUAN

Mor Şampuan kategorisinde 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mor Şampuan

Saç boyamak ve saçlarına yeni bir görünüm kazandırmak kadınların en büyük tutkularından bir tanesidir. Ancak saç boyalarının zamanla ortaya çıkardığı olumsuz etki çoğu zaman can sıkabilmektedir. Doğal sarı, küllü kumral, gri ya da platin renkte saçlarda, saç rengini açtırarak yapılan işlemler zaman içerisinde saçların kızıl, turuncu gibi farklı renk tonlarına dönüşmesine ya da yansımalarına neden olabiliyor. Bu tip bir saç sorununda direkt olarak hedefe yönelik bir ürün kullanmak gerekir. Son yıllarda popülerliği iyice artan mor şampuan ise saçlarda bu gibi renk değişimlerinin önüne geçmeye yardımcı oluyor ve kadınları bu tarz can sıkıcı bir saç probleminden hızlı bir şekilde kurtarıyor.

Mor şampuan nedir ne işe yarar?

Diğer adı ile Silver şampuan olan mor şampuanın neden mor olduğunu açıklamak gerekirse saçlarda boya, ısıl işlem, açma gibi işlemler neticesinde ortaya çıkan turuncu yansımaların tam karşıtı bir renk olduğunu söylemek mümkündür. Mor şampuanın bu mor rengi istenmeyen turuncu rengi nötrlemeye yardımcı olur. Bu sayede saçlar daha yumuşak, küllü bir renk alır. Mor şampuanın özelliği içeriğindeki bileşen ve pigmentlerin saça yerleşmesi ile turuncu tonların bastırılması ve doğal saç renginin korunmasıdır.

Mor şampuan kimler kullanabilir?

Saç rengi sarı, gri, platin renklerde olan kişiler mor şampuanı kullanabilir ve saçlarındaki istenmeyen turuncu ton yansımalarını rahatlıkla ortadan kaldırıp saçlarında daha doğal bir görünüm yakalayabilir. Mor şampuan uygulama sonrasında saçtaki yansımaları ve renk geçişlerini azaltmaya yardımcı olur. Saçlarda zaman içerisinde oluşan matlığı, ton farklılığını alarak net, canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Özellikle saçlarda eski boyadan kalan yansımalar, kızıl pigmentler var ise bunları ortadan kaldırarak saçın gri ya da açık renkte kalmasına yardımcıdır. Mor şampuanı düzenli olarak kullanmak saçlardaki renk değişimini daha da hızlandırır.

Mor şampuanın kullanımı diğer şampuanlarla aynıdır. Sadece kullanım sıklığı değişmektedir. Haftada 1 kez kullanılması yeterlidir. Ancak yine de saç sorununa göre bu kullanım sıklığı değişebilir. Şampuanı ıslak saça uygulayıp bolca masaj yaparak yedirmek gerekir. Rengi açılmış kumral saç söz konusu olduğunda 5 dakika kadar köpürtülüp beklendikten sonra su ile durulanır. Mor şampuan mor renkte olduğundan köpükleri de mor olacaktır. Mor renk turuncunun kontrast rengi olduğundan mor köpüklerle beraber saçtaki renk yansımaları da akıp gidecektir.

Mor şampuanın fiyatları ne kadar?

Günümüzde kadınlar tarafından en çok tercih edilen şampuan çeşitlerinden bir tanesi olan mor şampuan farklı markalarla sunulmaktadır. Hem evde hem de profesyonel kullanımda uygulanabilen mor şampuan fiyatı marka ve boyuta göre farklılık gösterebilmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen saç bakım markaları mor şampuanı sunmaktadır. Çeşit fazla olduğundan da fiyatlar kendi içerisinde değişebiliyor. Ancak günümüzde mor şampuan hemen herkesin rahatlıkla alabileceği uygun fiyatlarla insanlarla buluşuyor. Yoğun içeriği ve saça sağladığı fayda düşünüldüğünde ise fiyatlar gayet uygundur.

Eğer gri, açık sarı, beyaz ya da gri tonlardaki saçlarınızda meydana gelen turuncu yansımalardan kurtulmak istiyor ve saçınızda daha doğal, küllü bir renk arzu ediyorsanız mor şampuan tam size göre. Güzellik merkezleri ve kuaförlerde de oldukça popüler olan mor şampuanı evinize alıp kendiniz rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygun fiyatları ve etkili içeriği ile farklı markaların mor şampuan çeşitlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir, en uygun ödeme koşulları ile sizlere sunulan mor şampuan çeşitlerinden dilediğinizi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun