Kozmela.com

REAL TECHNİQUES

Real Techniques markasında 33 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Real Techniques Makyaj Fırçaları

Real Techniques en yeni ürünleri ile Kozmela’da! Makyajınıza profesyonel dokunuşlar sağlayan fırça ve sünger çeşitlerinden dilediğiniz inceleyebilirsiniz.

Makyaj artisti Samantha Chapman tarafından tasarlanan Real Techniques makyaj fırçaları dünya çapında büyük ilgi görmektedir. Yenilikçi tasarımları ve ileri teknoloji ürünleri sayesinde de tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında  Real Techniques Expert Face Brush, Setting Brush ve Core Collection makyaj fırça seti bulunmaktadır.

Ten makyajında çok amaçlı kullanıma uygun Real Techniques Miracle Complexion Sponge ise markanın çok tercih edilen üyesi arasında yerini her zaman korumaktadır. Geniş tarafı yüzün geneline fondöten uygulamak için kullanılırken, sivri tarafı göz pınarlarının kenarına ve burun kenarına eşit dağılmasını sağlar. Yassı tarafı sayesinde ise alın ve göz altı bölgelerine profesyonel uygulama yapabilirsiniz.

Siz de Real Techniques fırça seti, sünger ve daha fazla ürüne  aynı gün kargo imkanı ve fırsatlarla Kozmela’dan hemen sahip olabilirsiniz.

Real Techniques
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun