Kozmela.com

REAL TECHNİQUES FONDÖTEN FIRÇASI

Real Techniques Fondöten Fırçası Çeşitleri

Real Techniques fondöten fırçaları arasında alternatif pek çok fırça çeşidi bulunmaktadır. Makyaj yapmanın en temel adımlarından biri olan fondöten uygulaması oldukça önemlidir. Fondöten uygulamasını yaparken seçeceğiniz fırçanın yüzünüzde iz bırakmaması ve eşit şekilde uygulama yapmanıza olanak sağlaması gerekmektedir.

Real Techniques Fondöten Fırçası Çeşitleri

Markanın ürünleri arasında kıl yapısına göre, kullanım şekline göre farklılaştırılmış fırça çeşitleri bulunmaktadır.

Real Techniques Fondöten Fırçası Face Expert

Oval şekli ve sık kıl yapısı ile en çok tercih edilenlerleden olan Face Expert 200 nolu makyaj fırçası, iz bırakmadan fondöteninizi uygulamanıza imkân sağlar.

Yalnızca fondöten değil, bb ve cc krem uygulamalarınızda tercih edebilirsiniz. Uzun fırça sapı sayesinde kolay ve ergonomik kullanım imkânı da sağlar.

Real Techniques Foundation Blender

Real Techniques fondöten fırçalarından bir diğeri olan Foundation Blender, likit makyaj ürünlerini kusursuz şekilde uygulamak için geliştirilmiştir. Sık ve yoğun kıl yapısı ile hazırlanmış, yuvarlak fırça şekli ile hazırlanmış Real Techniques fondöten fırçası ile pratik ve hızlı bir uygulama yapabilirsiniz.

Şekli itibari ile makyaj çantanıza kolayca sığar ve her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Real Techniques Fondöten Fırçaları Nasıl Temizlenir?

Fondöten uygulaması sonrasında kirlenen fırçalarınızı uygulama sonrasında veya haftada bir mutlaka yıkamanız gerekmektedir. Çok sık makyaj yapıyorsanız sık sık fırçanızı temizleyerek temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun