GÖZENEK SIKILAŞTIRICI

Gözenek Sıkılaştırıcı kategorisinde 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gözenek Sıkılaştırıcı Bakım Ürünleri

Büyük ve geniş gözeneklere sahip bir cilde sahipseniz, gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünleri ile cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gözenek Sıkılaştırıcı Ürün Çeşitleri

Pek çok bakım ürünü çeşidi gözenek problemi yaşayanlar için geliştirilmiştir.

  • Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik: Tonikler gözenekli cilt tipinde en çok tercih edilen ve kullanılması gereken bakım ürünlerindendir. Cildinizi temizledikten sonra gözenek sıkılaştırıcı özeliğine sahip bir ürün ile cildinize toniğinizi uygulayabilirsiniz.
  • Gözenek Sıkılaştırıcı Serum: Cilt bakım serumları, farklı pek çok özellik ile geliştirilmiştir. Daha eşit görünen bir cilt için, serum kullanarak gözeneklerinizin görünümünün azalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Gözenek sıkılaştırıcı Kremler: Cilt bakımınızı yaparken cilt tipinize uygun ürünle cildinizi temizledikten sonra nemlendirmek için gözenek sıkılaştırıcı etkisi bulunan kremleri tercih edebilirsiniz.  
  • Gözenek Sıkılaştırıcı Maske: Cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz bir diğer ürün ise maskelerdir. Haftada 2-3 kez uygulayacağınız gözenek sıkılaştırıcı maske ile cildinizde pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Cilt tiplerinin ihtiyacına göre hazırlanan ürünlerin hepsini Kozmela’da inceleyebilirsiniz, cildinizin ihtiyacı olan bakım ürününü bularak tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Gözenek Sıkılaştırıcı
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun