Kozmela.com

Real Techniques Fırça Seti Çeşitleri ve Fiyatları

Real Techniues fırça setleri makyajınızıda ihtiyacınız olabilecek fırçaları tek bir set ile sizlere sunmaktadır. Göz makyajı, ten makyajı için hazırlanmış olan fırça setleri ile daha avantajlı fiyatlardan yararlanabilir hem de ihtiyacınız olan ürünlere tek seferde sahip olabilirsiniz.

Makyajı tamamlama adına en önemli araçlar fırçalardır. Fırçalar makyaj malzemesini cilde eşit bir şekilde yayma adına gereklidir. Bu sayede makyaj çok daha doğal ve profesyonel görünür. Makyaj uygulamalarını daha pratik hale getirecek Real Techniques’in ise birbirinden kaliteli makyaj fırçaları bulunmaktadır.

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Real Techniques Fırça Seti Çeşitleri

Real Techniques Göz Fırça Seti

Gözlerde kusursuzluğu yakalamak ve doğru makyajı uygulamak için doğru bir fırça seti tercih etmek gerekir. Real Techniques Enhanced ise göz makyajında gereken tüm fırçaları bir arada sunan bir set olarak öne çıkmaktadır. 5 fırçadan ve bir de fırça saklama kabından oluşur. Set içerisinde yer alan tüm fırçalar sentetik kıl yapısına sahiptir. Hem krem hem de toz farları uygulama adına set içerisinde tüm fırçalar yer almaktadır.

Real Techniques Sculpting Ten Makyajı Fırça Seti

Ten makyajında kusursuzluğu yakalamak için ihtiyaç duyulan tüm fırçalar bu sette bir araya getirilmiş durumda. Set 3 farklı fırçayı içermektedir. Pudra, allık, kapatıcı gibi ürünleri dağıtmak için Real Techniques Setting Brush, aydınlatıcı kullanımı için Real Tecniques Fan Brush, BB krem ve fondöten gibi uygulamalar için Real Techniques Sculpting Brush makyaj fırçaları set içerisinde bulunmaktadır.

Real Techniques Flawless Base Ten Makyajı Fırçası

Bu fırça seti ise makyajı profesyonel bir hale getirme adına oldukça idealdir. Ten makyajına ihtiyaç duyulabilecek tüm fırçalar tek yerde sunulmaktadır. Set içerisinde Real Techniqiues Square Foundation Brush fondöten fırçası, Real Techniqiues Buffing Brush pudra fırçası, dudak çizgisini belirleme adına Real Techniqiues Detailer Brush detay fırçası, ve kapatıcı uygulaması için Real Techniqiues Concealer Brush yer almaktadır.

Real Techniques Skin Perfecting Makyaj Fırça Seti

Fondöten, allık ve bronzer uygulaması için oldukça pratik bir fırça eti. Sentetik ve yumuşak kılları ile ciltte rahat bir kullanım sağlar. Fırça seti içerisinde ayna ise her yere rahatlıkla taşınabilir ve yolculuklarda ya da ayna olmayan yerlerde bile rahatlıkla makyajı yapmaya olanak sağlar.

Real Techniques Rebel Edge Trio Üçlü Fırça Seti

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu set ürünleri iz bırakmadan dağıtmada son derece etkili olmaktadır. Temiz bir bitiş sağlayan sentetik ve yumuşak kılları oldukça keyifli bir uygulama sunar. Set içerisinde pudra, fondöten ve bronzlaştırıcı uygulaması için Rebel Edge Geniş Fırça, gözlerde far ve gölgeleme uygulaması için Rebel Edge İnce Fırça ve yanaklarda allık uygulaması için Rebel Edge Orta Fırça bulunmaktadır.

Real Techniques fırça setlerini en uygun fiyatlarla ve kampanya avantajları ile satın almak için web sitemizi ziyaret edebilir, tek tıkla alışveriş yapabilirsiniz. Orijinal Real Techniques fırça setleri ile makyaj yapmayı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun