Kozmela.com

LOREAL PARİS NEMLENDİRİCİ KREM

Loreal Paris Nemlendirici Krem listesinde 33 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Nemlendirici Krem Çeşitleri

Cildi zararlı etkilerden korumak için düzenli bir bakım şart. Bu bakımı ise doğal ve cildi destekleyici ürünler ile sağlamak önemli. Cilt yapısına göre tercih edilecek ürün ve uygulanacak günlük bakım ile cildin ihtiyaç duyduğu nemin sağlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Loreal’in her tip cilt için özel olarak geliştirdiği bakım kremlerini herkes rahatlıkla kullanabiliyor. Kırışıklık görünümünü azaltmada yardımcı Loreal Paris Nemlendirici krem çeşitleri nem oranını dengelemeye de destek veriyor. Cildin pek çok nedenden ötürü yıpranması mümkün olabiliyor. Özellikle pürüzlü ciltler oldukça can sıkabiliyor. Loreal’in nemlendirmeye yardımcı kremleri ile cildinizde pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik herhangi bir yağ hissi bırakmadan.

Loreal’in günlük bakım kremleri içerisinde bulunan beyaz yasemin özü, biberiye ve lavanta yağı antioksidan özelliği göstermektedir. Ciltte yağlı bir his bırakmadan ipeksi bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Aromalı yapısı ile cildinizde mis gibi bir koku yayar. Sabah kalktığınızda cildinizde canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak için hafif masaj yaparak Loreal Paris bakım kremlerini uygulayabilirsiniz.

Loreal Paris Nem Terapisi

Günlük olarak bir cilt ihtiyacı olan su miktarının neredeyse %20’sini kaybetmektedir. Cildin susuz kalması onun canlılığını etkiler, güzelliğini kaybetmesine neden olur. Yüzümüz de dahil olmak üzere cildimizin her bir bölgesini nemlendirme adına kullanılan kremler son derece önemidir. Loreal Paris, cilt nemlendirme ve tazelemeye yardımcı ürünleri ile insanların en büyük kozmetik ihtiyaçlarından bir tanesini karşılıyor. Loreal Paris Nem Terapisi aloe vera suyu ile hem kuru hem de hassas ciltlere en büyük desteği sağlıyor.

Loreal Paris Nem Terapisi ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak adına en etkili desteği alırsınız. Su bazlı likit bir yapısı olduğunda hızlı bir emilim gösterir. Nem sağlamaya yardımcı olurken ferahlık hissi uyandırır. Nemi ciltte tutmaya yardımcı özel bir bileşen içermektedir. Işıltılı bir cilt için ihtiyaç duyduğunuz etkiyi sağlamada destektir. 70 ml’lik alacağınız nem terapisi ile cildinizde 72 saate varan etkiyi hissedebilirsiniz. Canlı, esnek ve ferah bir cilde kavuşmanıza katkı sağlar.

Yoğun nemlendirmeye yardımcı etkisi ile ışıltılı ve canlı bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Diğer tüm Loreal ürünlerinde olduğu gibi Loreal Paris Nem Terapisi kullanımı da oldukça pratiktir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer önceden temizleyeceğiniz kurulanmış cildinize uygulayabilirsiniz. Yüz ve boyun uygulamasında dairesel hareketler ile masaj şeklinde yedirebilirsiniz.

Gün içerisinde nem kaybına uğrayan cildinize gerekli nem miktarını kazandırmaya yardımcı olan Loreal Paris Nem Terapisi hem pratik kullanımı hem de etkili sonucu ile yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün olacak. Loreal’in cilt bakım için sizlere sunduğu krem ve ürünleri Kozmela’nın geniş online kataloğunda görebilir ve ihtiyacınıza en uygun cilt bakım kremini dilediğiniz an tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun