Kozmela.com

LOREAL PARİS RUJ

Loreal Paris Ruj listesinde 58 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Rujları

Makyaj ürünleri arasında belki den en önemli yere sahip olan rujlar, kişisel zevkler uygun olarak oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Genellikle makyajın son ve en önemli dokunuşu ruj olarak bilinmektedir. Dudaklara gösterilen özen aslında bir yüzün canlı ve sağlıklı gözükmesi açısından önemlidir. Bu nedenledir ki kadınlar diğer makyaj malzemeleri olmasa bile en azından bir ruju çantalarında sürekli taşımaktadırlar. Ruj çeşitleri hemen her zevke göre üretilmektedir. Kimisi mat kimisi saten, kimisi parlak kimisi de likit ruj tercih edebilir. Rujların renk verme dışında dudakları dolgunlaştırıcı ve nemlendirmeye yardımcı etkisi de bilinmektedir.

Dudakları klasik rujlara oranla daha dolgun gösteren rujlar mat rujlardır. Genel olarak daha kalıcı etki arzu edenlerin tercihidir. Hemen her tonda mat ruj bulmanız mümkündür. Likit rujlar ise bir fırça yardımı ile dudağa uygulanan ürünlerdir. Likit ruj seçenekleri arasında hem parlak hem de mat seçenekler bulmak mümkündür. Likit rujların dolgunlaştırıcı özellikli olanları da vardır. Bir diğer ruj çeşidi hemen her kadının bildiği klasik rujlardır.

Bunlar dudakları renklendirmekle beraber nispeten daha kısa kalıcılık gösterirler. Nemlendirici olarak bilinen ruj çeşitleri ise dudak rengine yakın ya da açık pembe tonlarında üretilen rujlardır. Bu model rujlar genellikle normal rujun üzerine parlaklık vermesi maksadı ile uygulanırlar. Piyasada lipstick olarak da yaygın bir şekilde bilinmektedirler. Profesyonel makyaj uygulamaları için ise kutu ruj modelleri tercih edilmektedir. Bu rujlar bir fırça yardımı ile uygulanır ve kalıcılıkları yüksektir. Bu tip rujları set şeklinde almak mümkündür. Loreal Paris Ruj çeşitleri içerisinde ise her kadının ihtiyaca yönelik bir model bulunmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de makyaj malzemeleri en yoğun şekilde tercih edilen Loreal’in ruj çeşitleri ile dudaklarınızda göz alıcı ve bir o kadar doğal etki yaratabilirsiniz.

Loreal Paris Ruj Colour Riche

Dudaklarınızda mat ve yoğun renkleri tercih ediyorsanız Loreal’in en özel ürünlerinden Loreal Paris Ruj Colour Riche ile tanışın. İçeriğindeki kamelya yağı dudakları nemlendirmeye yardımcı olur. Jojaba yağı ise rujun bulaşmasını engellerken uzun süre kalıcı etki sağlamasına yardımcı oluyor. Dudakları kurutmayan, yumuşak bir his uyandıran jel formül içermektedir. Loreal Paris Ruj Colour Riche serisi içerisinde en özel renk seçenekleri bulunmaktadır. Gün boyunca kurumayan, bulaşmayan ve kalıcı etki gösteren bir ruj arıyorsanız Loreal Paris Ruj Colour Riche tam size göre.

Loreal Paris Likit Ruj

Sıvı formda üretilen likit ruj çeşitleri hafif akışkan yapısı sayesinde rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Loreal Paris likit ruj çeşitleri içerisinde birbirinden farklı renkler bulunmaktadır. Likit rujların en önemli özelliklerinden bir tanesi daha ilk uygulamada anında rengi vermesidir. Ve bu anlamda oldukça ince bir dokuya sahip olduğunu söylemek mümkündür. Dudaklarda hafif bir görünüme sahip olmakla beraber neredeyse dudağınızda yokmuş hissi verecektir. Mat yapısı dudaklara pürüzsüz bir görüntü kazandırmaktadır.

Loreal likit mat rujların farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi uygulayabilirsiniz. İçeriğinde bulunan tatlımsı koku makaron kokusunu anımsatmaktadır. Ultra mat görüntüsü ve yoğun renk veren yapısı ile göz alıcı dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur. Dudağınıza uygularken özellikle ucunun hafif olmasının avantajından yararlanabilir ve kolaylıkla sürebilirsiniz. Kalıcı bir etkiye sahip olduğundan sürekli uygulamanıza gerek kalmaz. Loreal Paris likit ruj çeşitleri hem kaliteli oluşu hem de kolay uygulanabilir oluşu ile sizlerin favorisi olacak. Dilediğiniz Loreal Paris likit ruju Kozmela üzerinden seçebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun