Kozmela.com

LOREAL PARİS MASKARA

Loreal Paris Maskara listesinde 17 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Loreal Paris Telescopic Lift Maskara Loreal Paris Telescopic Lift Maskara 799,90 TL 399,90 TL %50
İNDİRİM
Sepete Ekle

Loreal Paris Maskaraları

Göz makyajında doğru ürün ve teknikler kullanarak harikalar yaratmak mümkündür. Uygulanacak doğru bir maskara ile gözler şekillendirilebilir, derin ve etkileyici bakışlara sahip olunabilir. Maskara dediğimiz makyaj malzemesi temelde kirpikleri hacimli, dolgun, kıvırcık ve şekilli bir forma sokmaya yardımcı olan kadınların en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor. Makyaj trendinde hiçbir zaman eksilmeyen bu ürün sadece tek başına kullanıldığında dahi çok büyük farklar yaratabiliyor. Elbette kirpik yapısı ve elde edilmek istenen forma uygun bir destek ürün kullanılmalı ancak hiç şüphesiz maskara bu makyajın temel işlevini üstleniyor.

Makyaj malzemelerin hemen hepsinde olduğu gibi maskara seçimi de kişinin göz yapısına uygun olmalıdır. Loreal diğer tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi maskara modellerinde de geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Bu anlamda kadınlar Loreal Paris Maskara çeşitlerinden kendisine en uygun olanı tercih ederek makyajında fark yaratıyor.

Loreal Paris Maskara Unlimited

Kirpikleriniz için en uygun maskarayı seçtiğiniz takdirde ortaya çıkacak sonuçlara kendiniz bile inanamayacaksınız. Eğer hem düz hem de kısa kirpiklere sahipseniz hem kalkık hem de kıvrık uzun kirpiklere Loreal Paris Maskara Unlimited sayesinde kavuşabilirsiniz. Loreal Paris Unlimited maskara bükülebilen çift açılı fırçası ile kirpikleriniz ne kadar kısa olursa olsun kökünden kavrar ve kaldırır. Bu sayede hayallerinizdeki kirpiklere kavuşabilirsiniz. Ayrıca Loreal Paris Unlimited maskaranın gövdesi bükülebilme özelliğinde ve bu sayede kullanımı da kolaylaştırıyor.

Konik biçimindeki fırçası esnek bir şekilde hareket edebildiğinden ötürü en kısa kirpikleri dahi kaçırmadan tutuyor ve dipten kavrıyor, en iyi sonucu veriyor. Üstelik bununla da kalmıyor. Loreal Paris Maskara Unlimited aynı zamanda kirpikleri tek tek ayırma ve yoğunlaştırma özelliği de sunuyor. Kirpiklere ekstra hacim ve siyahlık kazandırıyor. 24 saat kalıcı etkisi ile siz de kalkık ve kıvrık kirpiklere kavuşmanın keyfini Loreal ile yaşayın.

Loreal Paris Maskara Paradise

Loreal’in bir diğer kullanışlı maskarası Loreal Paris Maskara Paradise her kirpiğe kökten uca hacim kazandıran yapısı ile dikkat çekiyor. Kıvrımlı ve yumuşak fırçası sayesinde kirpikleri son derece iyi bir şekilde kıvırıyor. Fırçası 200’den fazla kıldan oluşuyor ve kirpiklerinizin tamamına rahat bir şekilde yetişiyor. Loreal Paris Maskara Paradise yumuşak yapısı kirpikleriniz herhangi bir şekilde sertleştirmiyor. Kuruma sonrasında kirpiklerinizde dokunduğunuzda yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz. Gün içerisinde etkisini kaybetmediği gibi akma, bulaşma gibi problemler de ortaya çıkarmıyor.

Loreal Paris Rimel Bambi

Özel tasarımlı silikon bir fırçaya sahip olan Loreal Paris Rimel Bambi kirpiklerinizi tek tek kavrayıp etkili bir şekilde kaldırıyor. Kirpiklerinize gereken hacmi verirken ceylan gözü etkisi ile sizlere bambaşka bir deneyim sunuyor. Silikon fırçası özel tasarım bombeli olduğundan kirpik diplerine kadar girmek oldukça kolay oluyor. Fırça üzerinde görebileceğiniz ufak taraklar en kısa kirpikleri bile rahat bir şekilde kavraması için özel olarak tasarlanmış durumda. Kirpiklerin dış kısımlarına daha yoğun hacim kazandıran bir yapısı bulunuyor. Kirpiklere sağladığı uzunluk sayesinde gözler çok daha belirgin hale geliyor. Topaklanmayan kalıcı maskara formülü ile Loreal Paris Rimel Bambi sizlere ceylan gözleri gibi belirgin gözlere kavuşmanızda yardımcı oluyor.

Siz de kirpiklerinizin daha uzun, dolgun ve kıvrımlı gözükmesini istiyorsanız Loreal’in sizler için özel tasarladığı maskara çeşitlerinden vakit kaybetmeden deneyebilirsiniz. Diğer tüm göz makyaj ürünlerinde olduğu gibi maskara çeşitlerinde de sizlerin ihtiyacına en iyi cevap veren Loreal ile farkı yaşarsınız. Daha dolgun, doğal ve etkili kirpiklere kavuşmak hiç zor değil. Loreal’in birbirinden etkili maskara çeşitlerini Kozmela’da görebilir ve dilediğinizi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun