Kozmela.com

LOREAL PARİS SAÇ BOYASI

Loreal Paris Saç Boyası listesinde 60 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Saç Boyası Renkleri

Kadınların saçlarında en çok uygulamayı sevdikleri şey saç boyalarıdır. Kendi saç renginden sıkılan ya da beyazları kapatmak isteyen kadınlar arzu ettikleri renkte ve tonda saç boyası uygulayabilmektedir. Saç boyaları günümüzde pek çok farklı marka altında kadınlara sunuluyor. Ancak hiç şüphe yok ki saç boyası denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi Loreal Paris’tir. Loreal Paris zengin renk kataloğu ile kadınların saçlarında arzu ettikleri rengi elde etmelerine yardımcı oluyor.

Saç boyaları uygulaması kolay olduğu için evde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kadınlar arzu ettikleri saç rengini en pratik ve hızlı bir şekilde elde edebilmektedir. Renk açısından oldukça zengin bir koleksiyona sahip olan Loreal Paris ayrıca uygun fiyatı ile de öne çıkmaktadır. Hem profesyonel hem de evde kişisel uygulamalarda Loreal Paris dünden bugüne en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

L'Oréal Paris Excellence

L’Oréal Paris Excellence serisi özellikle yoğun kapatıcı özelliği ve saçlara canlılık vermesi ile öne çıkmaktadır. Excellence’in 3 çeşidi bulunuyor. Excellence Intense, Excellence Pure Blonde ve Excellence Crème. Excellence serisi saçlarda yoğun bir renk sağlıyor. 3 aşamalı bir bakım ile göz alıcı saçlara kavuşmak bu seri ile mümkün oluyor. L’Oréal Paris Excellence Crème saçlarda daha parlak bir renge sahip olamaya yardımcı oluyor. Uzun süre kalıcı bir saç rengine sahip olmak ve ayrıca beyazları en iyi şekilde kapatmak için Excellence Crème kullanılabilir.

Excellence Intense ise nispeten daha koyu renk tonlarına sahip saçlarda etkisini göstermektedir. Koyu tonlarda bir saç söz konusu ise arzu edilen rengi elde etmek daha zor olabilir.  Excellence Intense ise en koyu saç renginde bile etkisini göstermektedir. Excellence Pure Blonde platin sarı gibi açık tonlar elde etmek için idealdir. Sarı saçlarda kendisini son derece iyi gösteren Excellence Pure Blonde uygulaması da oldukça kolaydır.

Markanın Cool Creme serisi ise turunculaşma karşıtı mor teknolojisi ile zenginleştirilmiştir. 3’lü bakım sayesinde uzun süre kalıcı, soğuk yansımalı saç rengi sağlamaktadır. Beyazlarda ise %100 kapama sağlamakla beraber pro-keratin sayesinde saçı korumaya yardımcı oluyor. Loreal Paris saç boyaları saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya da yardımcı olmaktadır. İstenmeyen sarı veya turuncu yansımaları en iyi şekilde kapatmaktadır.

Küllü kumral saç rengi özellikle son birkaç yıldır en çok dikkat çeken renklerden bir tanesidir. Loreal Paris’in ekstra küllü kumral saç rengi ile saçlarda arzu edilen görünümü elde etmek mümkündür. Soğuk yansıması ile ilgi çekicidir. Özellikle buğday tenlerde oldukça dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarmaktadır.

L'Oréal Paris Saç Boyası Uygulama

Loreal Paris’in saç boya uygulaması da oldukça basittir. Karışımın bir kısmını kuru ve yıkanmamış saç diplerine sürmek gerekir. Masaj şeklinde saç diplerine yedirilir. 20 dakika bekledikten sonra kalan boya saçın geri kalanına uygulanır. 10 dakika daha beklenmelidir. Toplamda 30 dakika beklemek gerekir. Uygulama bittikten sonra ise saç bol su ile yıkanmalı ve durulanmalıdır. Eldivenleri çıkardıktan sonra uygun miktarda şampuan saça uygulanır ardından saç durulanır. Sonrasında maske uygulaması yapılır. 3 dakika da bu uygulama için beklenir ve durulanır.

Loreal Paris saç boya çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun