Kozmela.com

NASCİTA MAKYAJ FIRÇA SETLERİ

Nascita Makyaj Fırça Setleri

Makyaj yapmayı sevenler için makyaj fırça seçimi son derece önemlidir. Makyajı uygulamak için bu fırçalara ihtiyaç vardır. Her makyaj fırçasının farklı bir görevi vardır. Bu anlamda hangi uygulama yapılacak ise ona uygun bir fırça seçimi yapılmalıdır. Doğru bir makyaj fırçası ile doğru bir uygulama mümkün olacaktır. Her kadının makyaj fırça tercihi farklı olabilir. Zaten markalar da bu anlamda makyaj fırça çeşitlerinde geniş bir seçenek sunmaktadır. Nascita ise makyaj ürünlerindeki kalitesi ile bilinmekte olup makyaj fırça ve fırça setlerinde kadınların favori markalarından bir tanesidir.

Makyaj Fırçaları ve İşlevleri

Yüz hatlarını ortaya çıkartmak ve yüz bölgesinde arzu edilen gölgelemeyi sağlamak için doğru fırçalar tercih edilmelidir. Örneğin göz makyajında önemli bir yeri bulunan far fırçası uygulama tercihine göre farklılık gösterebilir. Uygulama şekline göre doğru bir far fırçası seçmek mümkündür. Bunun yanında fondöten uygularken fırçanın ürünü doğru bir şekilde dağıtması gerektiği unutulmamalıdır. Özel olarak tasarlanan fondöten fırçası çeşitleri ürünü homojen bir şekilde dağıtmaya yardımcı olacaktır. Bu anlamda Nascita’nın hem tekli hem de set olarak geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Yüz hatlarını daha da belirginleştirmek ve gölgelendirme yapmak için kontür uygulaması gerekir. Kontür uygulamaları için de hem tekli hem de set şeklinde ürünler bulunmaktadır. Allık fırçası ise elmacık kemiklerinin daha belirgin hale getirilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca elmacık kemikleri daha fazla öne çıkarken yüzde daha net bir görünüm de oluşacaktır. Makyaj fırçası seçerken kıl yapısının yumuşak olmasına dikkat edilmelidir. Sert kıllara sahip fırçalar uygulamada cilde rahatsızlık verebilir hatta cildi olumsuz etkileyebilir.  

Highlighter fırçaları yüz bölgesinde daha aydınlık bir görünüm ortaya çıkartmak için kullanılır. Kullanım bölgesine ve amacına göre bu fırça çeşitleri açılı tercih edilebilir. Makyaj fırça setleri içerisinde göz ya da ten makyajı için gerekli tüm fırçalar bulunmaktadır. İnce far fırçası, far dağıtma fırçası, kaş fırçası, eyeliner fırçası gibi göz makyajı için gereken tüm fırçaları Nascita koleksiyonu içerisinde bulmak mümkündür. İster tek ister set şeklinde bu fırçalara sahip olarak arzu edilen makyajı uygulamak mümkündür.

Gün içerisinde makyaj tazelemek gerektiğinden bu makyaj fırçalarını her an yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Çantanıza rahatlıkla sığabilecek bu fırçalar ile dilediğiniz yerde uygulama yapabilirsiniz. Eğer profesyonel ve kapsamlı, detaylı bir makyaj uygulaması tercihiniz ise Nascita’nın makyaj fırça setleri tercih edilebilir. Set içerisinde amaca yönelik tüm fırçalar bulunabilmektedir. Nascita serisi içerisinde farklı setler yer aldığından her zevke ve uygulamaya uygun ürün bulmak mümkündür. Set içerisinde fırça sayıları farklılık gösterebilir. Seri içerisinde 5’li, 6’lı, 10’lu fırça seti gibi farklı seçenekler söz konusudur.

Nascita makyaj fırça setleri ile hayalinizdeki görünümü elde etmeniz oldukça kolaydır. Arzu ederseniz daha temel bir set alabilir ve günlük olarak kullanabilirsiniz. Ya da daha profesyonel bir uygulama için daha detaylı bir set tercih etmek isteyebilirsiniz. Nascita makyaj fırça setleri her bütçeye uygun seçeneklerle Kozmela’da sizleri bekliyor!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun