Kozmela.com

MUSTELA PİŞİK KREMİ

Mustela Pişik Kremi listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mustela Pişik Kremi

Bebeklerde en sık görülen cilt sorunlarından bir tanesi pişiktir. Pişik dediğimiz cilt sorunu genellikle bebeğin kalça bölgesinde, genital bölge ve uyluk bölgesinde görülür. Ancak nadiren de olsa kol altı, boyun ve eklemlerde de görülmektedir. Bebekte pişik dediğimiz cilt sorununa pek çok etken neden olabilir.

Bebek bezinin sık değiştirilmemesi, bebek cildinin beze ya da ıslak mendile olan alerjisi, banyo sonrası bebeğin cildinin yeterince kurutulmaması, katı gıdaya geçiş sürecindeki bazı durumlar pişik oluşumunu tetikleyebilir. Bu gibi durumlara karşı ise önlem almak mümkündür. Mustela’nın bebek pişik kremi içeriğindeki yoğun kıvamı ve etkili formülü ile bebek cildini pişiğe karşı en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor.

Mustela Pişik Kremi Ne İşe Yarar?

Mustela pişik kremi bebeğin hassas cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Bebeğin hassas bölgesinde olası pişik durumlarının engellenmesine katkıda bulunur. Bu anlamda bebeği rahatlatmaya yardımcı olur. Doğum itibaren düzenli olarak kullanılacak Mustela pişik kremi ile bebeği huzursuz eden bu durumdan kurtulmak mümkündür.

Mustela Vitamin Barrier Cream 1.2.3. Pişik Kremi adı üstünde aynı anda 3 faydalı etki sağlar. Bebeğin hassas bölgelerini yatıştırmaya yardımcı olur. Daha ilk uygulamadan itibaren bebeğin rahatladığı görülebilir. Her bez değişiminde uygulandığı takdirde kızarmaların ve pişik oluşumlarının önlenmesine destek olabilir. Bebeğin diş çıkarma ya da ishal gibi pişiği en çok tetikleyen dönemlerinde bebeğin cilt bariyerini uzun süre korumaya yardımcı olur. Bu sayede bu zorlu süreçlerin rahat bir şekilde atlatılmasına da katkı sağlamış olur.

Kremin içeriği ise %98 doğal kökenli bileşenlerden oluştuğu için aileler içleri rahat bir şekilde uygulayabilmektedir. Bebek cildine dost bu bileşenler ile bebeğin cilt bariyerinin güçlenmesine katkıda bulunmak mümkündür. Tek seferde üçlü etki sunan patentli doğal aktif bileşenler ile hem bebekler hem de anneler rahatlar. İçeriğindeki avokado perseose bebek cildinin rahatlamasına katkıda bulunur. Alkasya Oxeoline ise bebeğin narin cildini korumaya yardımcıdır. Ayçiçeği Yağı Distilatı cildin savunma mekanizmasına destek olur. Çinko oksit yine cilt bariyerinin güçlendirilmesine katkıda bulunur.

Uygulaması kolay içeriği yoğun Mustela pişik kremi ile anneler pişik gibi bebeğin huzurunu kaçıran ve cildini olumsuz etkileyen durumlara karşı en iyi şekilde önlem alabiliyor. Düzenli kullanımda ise bebeğin cilt sağlığına destekte bulunuyor ve tahriş gibi durumların ortaya çıkmaması adına destek veriyor.

Mustela Pişik Önleyici Krem Nasıl Kullanılır?

Markanın pişik kremini uygulamak da oldukça kolay. Bebeğin alt değiştirme rutinlerinde kremi uygulamak yeterli oluyor. Doğumdan itibaren bebeğin her alt temizliğinde bez alanına gelen bölgeye kalın bir tabaka şeklinde uygulanmalıdır. Bu her bez değişiminde uygulanacak standart uygulama ile bebeğin cildini korumaya almak mümkün olabilmektedir. Önemli olan kremin her bez değişiminde aksatmadan kullanılmasıdır. Böylelikle bebeğin huzuru kaçmayacak, cilt sağlığı korunmuş olacak ve annelerin içi de rahatlamış olacaktır.

Güvenle kullanabileceğiniz Mustela pişik önleyici kremi Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun