Kozmela.com

PHYTO SAÇ DÖKÜLME KARŞITI BAKIM ÜRÜNLERİ

Phyto Saç Dökülme Karşıtı Bakım Ürünleri listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Phyto Saç Dökülme Karşıtı Bakım Ürünleri

Günümüzün en sık karşılaşılan saç problemlerinden bir tanesi dönemsel saç kayıplarıdır. Bazen çevresel faktörler basen genetik nedenlerden ötürü saç kayıpları ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bitkisel özler ile tamamen doğal bir şekilde formüle edilen Phyto serisi ise bu konuda insanlara yardımcı olacak ürünler çıkarmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Phytocyane serisidir. Phytocyane serisi saç bakımı konusunda uzman Fransız Phytosolba Laboratuvarları tarafından üretilmektedir. Bu seri özellikle dönemsel saç kayıpları yaşayanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Phytocyane Şampuan

Seri içerisinde yer alan bu şampuan kadın tipi saç kayıplarına karşı özel olarak geliştirilmiştir. Bazı kadınlar dönemsel saç kayıpları ile sıklıkla karşılaşmaktadır. Üzerine yanlış bir ürün kullanıldığında durum çok daha vahim bir hale dönüşebilmektedir. Phytocyane serisi içerisinde yer alan Phytocyane Şampuan saç ve saç derisini nazikçe temizlerken aynı zamanda bakım sağlar. Kadın tipi saçlarda saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olur.

Phytocyane Şampuan saç kayıplarını en aza indirirken aynı zamanda saçlara yumuşaklık ve hacim kazandırır, canlandırmaya katkı sağlar. Phytocyane şampuan içeriğinde gingko biloba ve vitamin B6 bulundurur ki bu da saçın dayanıklılığını artırmada önemli bileşenlerdir. Ayrıca şampuanın içeriğindeki üzüm prosiyanidinleri saçın serbest radikaller tarafından korunmasına destek olur.

Phytocyane Serum

Phytocyane serisi içerisindeki bir diğer ürün olan Phytocyane serum yani diğer adıyla Phytocyane ampül de şampuanı desteklemekte ve saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Bu ampuller dönemsel saç kayıplarını engellemeye yardımcı olmakla beraber saçın sağlıklı uzamasını da desteklemektedir. İçeriğindeki sülfür amino asid, gingko biloba ve kartopu çiçeği özleri keratin üretimini desteklemektedir.

Phytocyane ampul saçların geçici dökülme problemlerine karşı içeriğindeki protein ve vitaminlerle savaşır. Üstelik bu denli faydalı ve yoğun bir içeriği olmasına rağmen saçı herhangi bir şekilde ağırlaştırmaz ve saç gürleşmesini destekler. Phytocyane serumun bir diğer önemli avantajı da saçlardaki beyazlaşmayı geciktirici etkisidir. Ampul saçlarda yoğun hacimli, parlak bir görünümü destekler. Keratin üretimini ve hücresel değişime de katkı sağlayan ampul saç soğanını koruma altına alır ve bu da saçtaki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olur.

Dönemsel saç kayıplarına karşı etkili olan Phytocyane serum içeriğinde B5 ve B6 gibi saç için önemli vitaminleri barındırıyor. Bu vitaminler sayesinde saç nemleniyor ve hacim kazanıyor. İçeriğindeki bir diğer önemli bileşen ipek proteinleri ise ışıltılı, parlak bir görünümü destekliyor. Phytocyane kullananlar ampulün saçtaki olumlu etkilerini en kısa sürede görebiliyor.

Ampulu Phytocyane şampuan uygulaması ile birlikte kullanmak çok daha hızlı sonuç almaya yardımcı olmaktadır. Phytocyane şampuan işlemi yapıldıktan sonra Phytocyane serum, bölümlere ayrılmış saç derisine damlalık yardımı ile masaj yaparak uygulanmaktadır. Serum uygulaması bu denli kolaydır. Phytocyane şampuan ve serum serisi ile dönemsel saç kayıplarının önüne geçmek ve daha canlı, gür ve dayanıklı saçlara kavuşmak mümkün.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun