Kozmela.com

Heliocare 360 Mineral Güneş Kremleri

Güneş ışınları her ne kadar cilt için faydalı ve D vitamini kaynağı olsa da fazlasının zararlı olduğu bilinmektedir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı ise etkili bir güneş kremi ya da koruyucu kullanmak gerekir. Heliocare güneş bakım ürünleri konusunda yenilikçi ürünleri ile dikkat çekmektedir. Bu anlamda seri içerisindeki ürünler güneşin UVA, UVB gibi zararlı ışınlarına karşı da en iyi şekilde koruma sağlamaktadır.

Helıocare 360 ne işe yarar?

Heliocare 360 serisi içerisindeki ürünler güneşe karşı ciltte yoğun bir koruma sağlamaya yardımcı olur. Sadece bununla da kalmaz. Ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye, pürüzleri örtmeye ve canlı, parlak bir görünüm kazandırmaya da katkı sağlamaktadır. Yenilikçi bir seri olan Heliocare 360 özel formülü sayesinde ciltte kapsamlı bir koruma sağlar. Seri içerisinde nemlendirici güneş kremi, jel güneş koruyucu, güneş koruyucu kompakt fondöten gibi cildi en iyi şekilde koruyan ve destekleyen ürünler yer almaktadır.

Tüm ciltler için geliştirilmiş olan Heliocare 360 Water Jel aktif maddelerle zenginleştirilmiş olup yüksek koruma sağlamaya yardımcıdır. Güçlü antioksidan özelliğe sahiptir ve gün içerisine cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye katkı sağlar. Seri içerisinde ürünler sadece cildi güneşe karşı korumakla kalmaz beslenmesine ve canlanmasına da doğal özleri sayesinde katkı sağlar. Bu sebeple sadece bir güneş koruması değil ayrıca etkili bir cilt bakımı sağlamaktadır.  

Heliocare 360 Mineral SPF 50

Güneş koruma faktörü bir güneş bakımı ürününde en çok dikkat edilen unsurdur. Çünkü söz konusu faktör güneş ile temas süresine ve yoğunluğu göz önüne alarak tercih edilmelidir. SPF 15, 30, 50 ve 90 gibi seçenekler söz konusudur. Eğer güneşte geçirilecek zaman fazla ise yüksek koruma sağlayan SPF50 tercih edilmelidir. Heliocare 360 Mineral SPF 50 hassas ciltler için idealdir. Ayrıca güneş altında zaman geçiren çocukların da kullanımına uygundur.

Dokusu hafif olmakla beraber cilt tarafından hızla emilmekte ve yağlı his bırakmamaktadır. Güneşin ciltte yaratacağı tahribatı önlemeye yardımcı olur. Nemlendirici özelliği ile cilt kuruluğunun önüne geçme adına etkilidir. Güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanacak Heliocare 360 Mineral SPF 50 ile cildi gün boyu korumaya almak mümkündür. Ancak daha etkili bir sonuç için belirli aralıklarla uygulama tekrarlanmalıdır. Hem yetişkin hem de çocukların kullanımına uygun formülü ile Heliocare 360 Mineral SPF 50 ile yazın tadını aralıksız çıkarmak mümkündür.

Heliocare 360 güneş bakım ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun