Kozmela.com

HELİOCARE SPF90 GÜNEŞ KREMİ

Heliocare SPF90 Güneş Kremi listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Heliocare SPF90 Güneş Kremi

Güneşe fazla maruz kalmanın cilt üzerinde ciddi birtakım sonuçları olmaktadır. Normal, kuru, yağlı, hassas fark etmeksizin güneşin etkileri tüm cilt tipleri üzerinde aynıdır ve mutlaka korunmak gerekir. Güneşe karşı tedbir alınmadığı takdirde cilt nemini kaybeder ve kurumaya başlar. Ayrıca ciltte ton eşitsizlikleri ve pullanmalar görülebilir. Erken yaşlanma belirtileri de yine güneşe fazla maruz kalma ile kendisini gösterebilir. Tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek ve cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak için etkili bir güneş kremi kullanmak yeterli olacaktır.

Güneşin cilt üzerinde zararlı 2 tip ışını söz konusudur. Bunlar bilindiği üzere UVA ve UVB ışınlarıdır. SPF ise koruma faktörünü ifade eder. Cilt tipi ve güneş altında kalınacak süre göz önüne alınarak SPF miktarı belirlenebilir. 15 SPF, 30 SPF, 50 SPF, 90 SPF şeklinde etki ve yoğunluğuna göre kremler birbirinden ayrılmaktadır. SPF değeri arttıkça güneşte kalma süresine bağlı olarak koruma süresi de uzayacaktır. Eğer çok hassas bir cilt söz konusu ise 50 ve üzeri SPF tercih edilebilir.

Heliocare güneş kremleri etkili ve yoğun içeriği ile cildi güneşe karşı en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor. Markanın SPF90 güneş kremi ciltte uzun süre koruma sağlar ve güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldırma adına etkili bir destek sunar. Jel dokusu hassas, karma ve yağlı ciltlerde yoğun bir etki gösterir. Yağlı his bırakmaz ve cilt tarafından hızla emilim gösterir.

Heliocare SPF 90 İçeriği

Markanın SPF 90 güneş kremi antioksidan etkilidir. Yüksek koruyucu filtrelere sahiptir. İçeriğindeki doğal özler sayesinde cildi güneşe karşı doğal bir koruma sağlar. Eğrelti otu, yeşil çay ekstreleri ile cilt üzerinde koruyucu bir katman oluşturur ve cildi gün boyunca güneşe karşı korumaya katkı sağlar. Uygulama yapıldığı andan itibaren ciltte koruma etkisini göstermeye başlayan krem gün içerisinde belirli aralıklarla tekrar uygulandığında etkili bir koruma sağlar. Jel yapısı cilde kolay bir şekilde uygulanır. Ciltte yağlanma ya da parlama yapmaz. Ayrıca cilt üzerinde kalıntı da bırakmaz.

Heliocare SPF90 güneş kremi uygulaması rahattır. Güneşe çıkmadan önce uygulandığında cilt üzerinde etkili bir koruma sağlamaya yardımcı olur. SPF 90 olduğundan uzun süre boyunca cilt üzerinde etkisini gösterir ve cildi en iyi şekilde destekler. UVA ve UVB gibi zararlı ışınlardan korunma adına Heliocare SPF90 güneş kremi yoğun içeriği ile cildin en iyi dostudur. Heliocare SPF90 güneş kremini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun