Kozmela.com

American Crew

1994 senesinde ünlü saç tasarımcısı David Raccuglia’nın kurduğu firma American Crew erkeklerin saç bakımına dair taleplerine cevap vermeye yönelik etkili saç bakım ürünleri sunmaktadır. Saç bakım ürünlerinde şampuan, boya açıcı, güçlü tutucu, saç şekillendirici, beyaz kapatıcı gibi erkeklere yönelik saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de saç için belirli ihtiyaçlar söz konusudur. Sadece şampuan gibi saçı temizlemeye yönelik değil saç şekillendirme adına sunulan ürünlerle marka kapsamlı bir bakım sunmaktadır.

American Crew Wax

Markanın şampuan çeşitleri hedefe yönelik bakım sağlamaktadır. Bunlardan kepek karşıtı şampuan özellikle yağlı saç ve yağlı saçla beraber ortaya çıkan kepek sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olmak üzere üretilmiştir. Saç derisini nazikçe temizlemeye yardımcı olan şampuan saçlardaki yağlı ağırlığı ortadan kaldırarak hacimli bir görünüm vermeye de katkı sağlamaktadır. Kepeksiz, dolgun ve canlı saçlar için idealdir.

Şampuan serisi içerisinde yer alan güçlendirici etkili Fortifying özellikle seyrekleşen saçların güçlenmesi ve hacim kazanmasına yardımcı olmaktadır. Sadece saçı değil saç derisini de nazik bir şekilde temizler, saça bakım sağlar. İçeriğindeki özel formül saçı zayıflayan, saç kayıpları yaşayanlar için idealdir. Normal duş rutininde saça masaj yaparak uygulayarak kısa zamanda etkisini görmek mümkündür.

Saçlara şekil vermek için özel olarak geliştirilen wax yani saç tutucu çeşitleri ise tutuculuk seviyesine göre birbirinden ayrılmaktadır. Yüksek tutuş gücüne sahip fiber güçlü wax kısa ve dalgalı saçlar üzerinde oldukça yoğun bir etki göstermektedir. Kalıntı bırakmadan saça arzu edilen şekil verilebilmektedir. Orta parlaklıktaki sert wax ise saçta yüksek tutuş gücü yanı sıra belirgin saç şekilleri oluşturma adına idealdir.

Saçlardaki beyazları kapatmaya yardımcı olan American Crew Precision Blend saçlarda kapama işlemi yaparken doğal görünümü bozmaz. İstenmeyen beyazların kapatılması adına etkili bir içeriğe sahiptir. Düzenli uygulamada etkili bir şekilde uzun süre kapatıcılık sağlar. Üstelik 24 yıkamaya kadar etkisini korumaktadır. Bu anlamda yoğun bir etki söz konusudur.

American Crew markasının birbirinden etkili erkek saç bakım ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve saçınızın ihtiyacına yönelik etkili ürünü bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun