Kozmela.com

GÖZLÜK

Gözlük kategorisinde 43 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gözlük Çeşitleri

Güneş gözlüğü sadece gözleri güneşe karşı korumakla kalmaz, farklı modelleri ile kişinin tarzını da en iyi şekilde yansıtır. Geçmişten günümüze güneş gözlükleri insanların vazgeçemediği aksesuarların başında gelmektedir. Güneş gözlüklerinde cam ve çerçeve belirleyici unsurdur. Cam ve çerçevesi kaliteli olan güneş gözlükleri yıllarca kullanılabilir. Pek çok farklı markanın farklı çeşitlerde güneş gözlüğü bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin tercih edileceği ise kişinin tarzı ile alakalıdır. 

Güneş Gözlüğü Erkek

Erkeklerde güneş gözlüğü kişinin giyimi veya hayat tarzı ile bütünleşebilen bir aksesuardır. Farklı çerçeve modelleri, farklı renkler ile kişinin beğenisini zevkini ortaya koymaktadır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun pek çok güneş gözlüğü modeli bulunmaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarında insanların yanlarından ayırmadıkları aksesuarların başında güneş gözlükleri gelmektedir. 

Alacağınız güneş gözlükleri sizleri güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olmaktadır. Bu sayede güneşten rahatsız olmadan bahar ve yaz günlerinin tadını çıkarmak mümkündür. Güneş gözlüğü seçiminde cam ve çerçeve önemli rol oynamaktadır. Şeffaf camlı seçenekler söz konusu olduğu gibi kahverengi ve siyah camlı modeller de mevcuttur. Çerçeve renkleri arasında siyah, metalik gri, kırmızı, sarı gibi pek çok seçenek söz konusudur. 

Bazı gözlük çeşitleri ise hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Unisex olarak adlandırılan modeller yine geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmaktadır. Klasik tipte diyebileceğimiz güneş gözlükleri olduğu gibi modern diyebileceğimiz güneş gözlükleri de vardır. Bunlar genellikle günümüz modasını ve trendlerini yansıtan modellerdir. Her senenin belirli trend renk ve modelleri vardır. Giyim ve aksesuarda hemen her üründe değişen trendler söz konusudur. Senenin trend modelleri pek çok farklı marka tarafından tüketicilere sunulmaktadır. 

Güneş Gözlüğü Kadın

Güneş gözlüğü kadın modelleri seçiminde yüz hatları da belirleyicidir. Keskin yüz hatlarına sahip olmakla beraber daha yuvarlak yüz hatlarına sahip kişiler de vardır. Güneş gözlüğü eğer yüz hattına uygun şekilde seçilirse çok daha yerinde bir seçim söz konusu olur. Güneş gözlüğü seçiminde çerçevenin özellikleri son derece önemlidir. Bu biraz da tarzınızı, çizginizi gösterme adına önemlidir. Örneğin yuvarlak çerçeveler daha spor bir tarzı yansıtır. Dikdörtgen tarzındaki gözlükler daha klasik çizgidedir. Kullanacağınız yere ya da giyim tarzınıza göre uygun bir çerçeve seçerseniz daha yerinde olacaktır. 

Söz konusu güneş gözlüğü olduğunda çok geniş bir seçenek söz konusudur. Her yüz hattına ve her tarza uygun güneş gözlüğü çeşidi bulmak mümkündür. Güneş gözlükleri zararlı güneş ışınlarını engellerken tarzınızı da en iyi şekilde yansıtacaktır. Polarize camlar güneş ışınlarını kırdığı gibi parlamanın da önüne geçmektedir. Bu tip parlamayı önleyen gözlükler özellikle araba kullanırken oldukça idealdir. Sizi rahatsız etmez, görüşünüzü engellemez ya da yansıma ile dikkat dağıtmaz. 

Bazı güneş gözlükleri seçiminde aktiviteler de söz konusu olabilir. Örneğin pilot güneş gözlüğü modelleri kullanıcının görüşünü kusursuzlaştırır. Güneş ışınlarını en iyi şekilde engeller ve rahat bir görüş sağlar. Bisiklet kullanan kişiler için de özel üretim güneş gözlükleri bulunmaktadır. Bunlar bisiklet kullanırken kişinin görüş açısını kusursuzlaştırırken aynı zamanda gözleri güneşin ışınlarından korumaya yardımcı olur. Ayrıca bu özel gözlükler kişinin hareket kabiliyetini de sınırlamaz. Yani gözlükler her daim güvendedir ve hiçbir şekilde düşmez. 

Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Sitemizde her zevke uygun, kaliteli malzemeden üretilmiş güneş gözlüklerini yakından inceleyebilirsiniz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de büyük bir ilgi gören Ray-Ban gözlükler farklı seçeneklerle siz tüketicilere sunulmaktadır. Bunun yanında Aqua Di Polo, Burberry, Lozzy, Michael Kors gibi birbirinden ünlü gözlük markalarının üretmiş olduğu güneş gözlüklerini inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile sitemizden online olarak alışveriş yapabilir, dilediğiniz ve tarzınıza en uygun güneş gözlüğünü anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun