Kozmela.com

AKSESUAR

Aksesuar kategorisinde 87 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar denildiği zaman saatlerden çantaya, takılardan anahtarlıklara kadar pek çok zengin ürün çeşidi akıllara gelmektedir. Aksesuarlar hem şıklığı tamamlayan unsurlar hem de günlük yaşamda oldukça sık ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin kendi zevki ve ihtiyacına göre aksesuar çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. 

Aksesuar olarak bir saat kişinin giyimi ile uyumlu olduğunda ortaya şık bir görünüm çıkarır. Bunun yanında bir anahtarlık anahtarları bir arada tutmasının yanı sıra tasarımı ile göz alıcı bir tamamlayıcı olabilir. Aksesuarlar kişinin günlük yaşamda vazgeçemediği özel ürünlerdir.

Aksesuar Modelleri

Genç yaşlı fark etmeksizin hemen herkes ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak aksesuar ürünlerinden kullanmaktadır. Aksesuarlar biz farkında olmasak bile ya da çok az faydası dokunuyormuş gibi gelse de aslında oldukça işlevsel ürünlerdir. 
Örnek vermek gerekirse bir kolye ya da yüzük tek başına çok bir şey anlam ifade etmiyormuş gibi gelse de şıklığı tamamlayan son derece önemli detaylardır. Farklı malzemelerden üretilen ve farklı tasarımlara sahip bileklikler ise modası hiç geçmeyecek ve her daim kullanılacak aksesuar örneklerindendir.  

Temel aksesuar ürünleri genellikle giyimle bütünleşen ürünlerdir. Özellikle kadınların gece balo ve davetlerde takılar son derece önemli, tamamlayıcı ürünler olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanında günlük kıyafete uyum sağlayan spor aksesuar çeşitleri de gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Hem kadın hem de erkeklerin iş hayatında sıklıkla kullandığı pek çok aksesuar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi kemerdir. Kemerler sadece pantolonu sabitlemek için kullanılan bir araç değildir. Kıyafetle uygun bir şekilde tercih edilecek kemerler şıklığı da ön plana çıkartacaktır. Kumaş elbiseler ile kullanılacak kemerler ile kot gibi daha spor günlük giysilerde kullanılacak kemerler farklılık gösterecektir. 

Kravat çeşitleri de yine erkeklerin takım elbiselerini tamamlayan önemli bir aksesuardır. Giyilen gömleğin rengine uygun bir kravat tamamlayıcı, şık bir detay olarak öne çıkmaktadır. Renkli ya da desenli kravatlar giyilecek kıyafete göre seçilirse kişiyi daha şık ve alımlı göstermektedir. Kol düğmesi ise yine giyilecek gömlek ya da cekete göre tercih edildiğinde şıklığı ön plana çıkaran detaylardan bir tanesidir.  

Aksesuar kategorisinde sayılabilecek şal, mendil, fular gibi ürünler kişinin giyim tarzı ya da zevkine göre değişebilir. Ancak doğru bir tercih ile kişinin tarzını en iyi şekilde yansıttığı açıktır. Aksesuarlar kişinin hayatına ayrıca renk katan ürünlerdir. Kişinin tarzını yansıtmasına ve karşı tarafa bir mesaj vermeye olanak sağlar. Özellikle giyimine ve imajına önem veren kişiler için aksesuar son derece önemli bir detaydır. Aksesuarlar değişik renk, model ve boyutlarda olabilir. Konu aksesuar olduğunda çok zengin bir çeşitlilikten bahsetmek mümkündür.  

Tüm bu aksesuarlar gibi aksesuarları muhafaza eden aksesuar kutuları da oldukça kullanışlıdır. Takıları ya da makyaj malzemelerini içerisine alan aksesuar kutuları farklı boylarda ve işlevsellikte olabiliyor. Farklı materyallerden üretilen aksesuar ürünlerinin kaybolmaması için üretilen aksesuar kutuları aynı zamanda şık tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Bu kutular hem aksesuar hem de kozmetik ürünlerini muhafaza etmek adına oldukça işlevsel olarak öne çıkmaktadır. Kolye, yüzük, oje allık, saat ve daha pek çok aksesuar ürünü bu kutularda kolaylıkla muhafaza edilebiliyor. 

Yüzük çeşitleri ise işlemeli, taşlı ya da renkli modelleri ile kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtan aksesuar modellerindendir. İnci, zümrüt, pırlanta, safir gibi değerli taşları tasarımlarında taşıyan yüzük modelleri ile daha sade ve alımlı yüzük modelleri hem erkek hem de kadınların tercihi olan aksesuar çeşitlerindendir. Spor ya da klasik tarzda saatler ise kişinin giyimine bağlı olarak etkili bir tamamlayıcı oluyor. Günümüzün modern tasarımlarına sahip dijital kol saatleri ile nostaljiyi sevenler için özel olarak üretilen analog kol saatleri oldukça şık ve tamamlayıcı aksesuarlar olarak öne çıkmaktadır. 

Saatlerin yanı sıra güneş gözlükleri de farklı marka ve modeller ile hem erkek hem kadın hem de çocuklar için sunulmaktadır. Güneş gözlükleri sadece gözleri güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir araç değil aynı zamanda kişinin tarzını yansıtan ürünlerdir. Yuvarlak, dikdörtgen, kare gibi pek çok farklı tasarımda güneş gözlüğünden bahsetmek mümkündür. Güneş gözlükleri günlük yaşamda spor yaparken, araba kullanırken ya da dışarıda gezmeye çıkarken oldukça kullanışlı aksesuarlar olarak bilinmektedir. Tatilde, kumsalda ya da gezinirken güneş gözlükleri gözleri güneşten en iyi şekilde korurken aynı zamanda kişinin zevkini ve tarzını da en iyi şekilde yansıtmaktadır. 

Aksesuar olarak sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesi de farklı tasarımlarda şapkalardır. Baskılı, klasik, hasır, fötr gibi farklı tasarımlarla tüketicilere sunulan şapkalar kişinin giyimini ve tarzını en iyi şekilde tamamlamaktadır. Bunun yanında günümüzde yeniden popüler olan bel çantaları da sadece herhangi bir eşyayı taşımak için değil, şıklığı ön plana çıkarmak için de kullanılmaktadır. Bel çantaları hem gençler hem de yetişkinler tarafından büyük ilgi gören aksesuar çeşitlerindedir. Bel çantaları anahtar, gözlük, cüzdan gibi ürünleri rahat bir şekilde taşımak için kullanılmaktadır. 

Kadın Aksesuarları

Kadınlar için şal ve eşarpların da giyim tarzında önemli bir yeri bulunmaktadır. Şal ve eşarplar desenli, çiçekli ya da sade şekilde tasarlanmakta ve tüketicinin zevkine sunulmaktadır. Şal ve eşarplar ayrıca kola takılan birer aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Şal ve eşarplar saten ya da ipek gibi farklı materyallerden üretilmektedir. Terletme yapmayan bu kumaşlar ayrıca farklı ölçülerde kişinin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmektedir. 

Erkekler için üretilen ve erkek aksesuarında önemli bir yer tutan tespihler kehribar, plastik, doğal taş ya da ağaçtan üretilmekte olup her zevke hitap edebilmektedir. Kız çocukları ve kadınlar için toka çeşitleri ise saçları toplamanın yanı sıra farklı desen ve renkleri ile yeni bir tarz oluşturmaya yardımcı oluyorlar. Toka çeşitleri içerisinde taşlı, klipsli, lastikli tarzda ürünler bulunmaktadır. Bu tokaların her biri farklı renk ve tasarımla üretilmektedir. Bahar aylarında daha canlı renkler tercih edilirken akşamları bir davet ya da özel bir günde daha sade ve şık tokalar tercih edilebilmektedir.

Aksesuar çeşitleri sadece kendimiz ya da evlerimiz için değil arabalarımız için de üretilmektedir. Oto aksesuar dediğimiz bu ürünler arabalara farklı bir tarz ve stil kazandırmaktadır. Araba aksesuarları içerisinde araba kokuları önemli bir yer tutmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olan araba kokuları aynaya takılabilecek şekilde ya da torpido gözüne konabilecek şekilde ergonomik tasarımlara sahiptir. Arabanın içerisini gün boyunca hoş çiçek kokuları ile sarmaktadır. 

Araba aksesuarları içerisinde viteslere takılabilecek farklı taşlara sahip tespihler, torpidoların üzerine konabilecek biblolar da vardır. Dekoratif ürünlerle arabalarınızı siz de çok daha estetik ve göze hoş gelen bir yere çevirebilirsiniz.  

İster kendinize ister ev ya da arabalarınıza farklı bir hava katacak olan aksesuar çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile aksesuar çeşitleri Kozmela’da sizleri bekliyor.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun