Kozmela.com

VİCHY DERCOS

Vichy Dercos - Saç Bakım Serisi listesinde 24 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vichy Dercos Saç Bakım Serisi

Yılların deneyimli ve kaliteli ürünleri ile adından söz ettiren markası Vichy ile saçlarınız için en ideal bakımı yapabilirsiniz. Saç köklerinde güçsüzlük, hacim kaybı ya da saç dökülmelerine karşı en uygun Vichy ürününü seçebilirsiniz. Vichy Dercos ürünleri saçlarınızı dipten uca beslemeye yardımcı olur. Saç dökülmesi, yağlanma ya da kepeklenme gibi durumlarla baş etmek için Vichy Dercos şampuanı kullanabilirsiniz. Vichy ailesinde her saç sorunun çözümünü ayrı hedefleyen ürünler bulunmaktadır. Bakım serumları, saç maskeleri, dolgunlaştırıcı, saç derisi bakım ürünleri gibi aklınıza saçla ilgili gelebilecek tüm ürünler yer almaktadır. Vichy Dercos ürünleri ile tahriş olmuş saç derinizin onarımına da katkıda bulunabilirsiniz. Saç köklerini güçlendirmeye yardımcı etkisi ile Vichy saç sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyor.

Vichy Şampuan

Saç sorunları saçların köklerinden başlar diyen ve buna uygun ürün üreten Vichy Dercos ile problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Dermatologlar tarafından onaylanan şampuan nazik saç diplerini hırpalamayan ve onarıma yardımcı etkisi ile dikkat çekiyor. Saçınızdaki probleme uygun olarak Vichy şampuanlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kuru olmalarından ötürü kolayca kırılabilen saçlarınıza bakım sağlayabileceğiniz şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Saçınızın hem doğal direncini artırmaya katkı sağlıyor hem de güç kazanmasını destekliyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm yetişkinlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. 

Vichy Dercos Kepek Şampuanı

Eğer yağlı saç sorunu yaşıyorsanız Vichy’nin size etkili bir çözüm önerisi var. Dercos anti – pel gras kepeğe karşı normal ve yağlı saç şampuanı ile etkili bir sonuç alabilirsiniz. Kuru saçlar için özel üretilmiş şampuanın yağlı saçlara özel olarak tasarlanmış versiyonu olan bu şampuan kepek oluşumunun önüne geçmede yardımcı oluyor. Kepek oluşumunu etkileyen en önemli faktörlerin başında saç derisindeki dengesizliklerdir. Vichy Dercos Kepek Şampuanı içerisinde saçın mikrobiyom dengesini koruyucu selenyum disülfür yer almaktadır.

Kepek oluşumu yağlı saç sahiplerinin en büyük sorunlarından olmakla beraber Vichy Dercos Kepek Şampuanı kullanarak bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. 6 haftalık düzenli bir kullanımda farkı görmeniz mümkündür. Vichy şampuanlarının hiçbirinde paraben katkısı yoktur. Saç yapınıza uygun ürünü alarak Vichy’nin sağladığı olumlu etkilerden faydalanabilirsiniz. Vichy Dercos ürünlerine Kozmela’dan ulaşabilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun