Kozmela.com

GİORGİO ARMANİ

Giorgio Armani markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Giorgio Armani Parfüm

Giorgio Armani, 1934 yılında doğumlu moda tasarımcısıdır. Moda dünyasında elde ettiği başarıyı parfüm tasarımlarında da elde etmeyi başarmıştır. İtalyan etkisini moda dünyasında yansıtan Armani, aynı etkiyi parfümler içerisinde de yakalamayı başarmıştır.1982 yılında ilk kadın parfümünü, 1984 yılında da ilk erkek parfümünü piyasaya sürmüştür. Giorgio Armani parfüm koleksiyonunda 90 adet parfüm çeşidi bulunmaktadır. Kadınlar ve erkekler arasında bir tutkuya dönüşen parfümler en sevilen parfüm markaları başında gelmektedir.

Giorgio Armani Acqua Di Gio

Yasemin ve orman orkidesi kokusunu bir araya getirerek hazırlanan koku, kadınların vazgeçilmez parfümleri arasına adını yazmıştır. Fresh kokusu ile kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak size özel ve tutkulu anlar sunar.

1984 yılında tasarlanan ve bugüne farklı tasarımları ile gelerek erkekler arasında popüler olan parfüm ise Eau Pour Home ’dur. Mandalina, karanfil ve sandal ağacı kokularını bir araya getiren parfüm karizmatik ve maskülen bir koku arayanlar için en iyi seçim olacaktır.

Giorgio Armani parfümlerine uygun fiyat avantajı ile Kozmela.com üzerinden ulaşarak hızlı kargo ile kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun