Kozmela.com

Alpecin Şampuan

Alpecin, erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir şampuandır. Almanya’nın önde gelen güzellik laboratuvarlarında geliştirilen bu şampuan, saç kayıpları için formüle edilmiştir. Aynı zamanda saç diplerinde yaşanan kaşınma probleminin giderilmesine de yardımcı olur. Birçok şampuan çeşidi bulunan markanın en çok tercih edilen şampuanı Alpecin Kafein şampuanı ve saç bakımının tamamlayıcısı olacak Alpecin Likit’tir. Son dönemde Alpecin C1 şampuan kullananlar ürüne olan memnuniyetlerini sık sık dile getirmektedir. 
Alpecin Şampuan Özellikleri
Ürün içeriğinde yer alan kafein ve çeşitli vitaminler saçların canlanmasına ve kaybettiği enerjiyi geri kazanmasına yardımcı olur. İnce telli saçlarda yaşattığı canlandırıcı etki ile hacim sağlar. Şampuan ile saçlarınızı nazikçe temizledikten sonra Alpecin Likit ile saç bakımınızı tamamlamanız önerilmektedir. Alpecin likit de şampuan gibi içeriğinde kafein bulundurmaktadır. Bu sayede saçlarınızın canlı kalmasına yardımcı olur. Alpecin Caffein C1 şampuanını kullandıktan sonra likit kullanarak şampuanın etkisini arttırabilir ve daha uzun süre etki göstermesini sağlayabilirsiniz.
Alpecin Caffein C1 şampuan ve likit ürününe Kozmela.com üzerinden hızlı kargon ve uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Alpecin
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun