Kozmela.com

Adidas Parfüm ve Deodorant

Hiç şüphesiz dünyanın en popüler ve büyük spor ürünleri üreticilerinden bir tanesi Adidas’tır. Adolf Dassler tarafından kurulan bir marka olan Adidas’ın ürünleri tüm dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde de geniş bir kitle tarafından tercih edilmekte ve beğeni ile kullanılmaktadır. İlk etapta bir ayakkabı üretici firması olarak faaliyetlerine başlayan markanın geçmişi 1920’lere dayanmaktadır. Ayakkabıları ile oldukça popüler hale gelen marka daha sonra giyim ve kişisel bakım ürünlerinde de uzmanlaşmıştır. Erkek, kadın, çocuk fark etmeksizin her cinsiyet ve yaş grubuna hitap ürünleri ile günümüzün en ikonik markalarından bir tanesidir. 

Parfüm çeşitlerinde de iddiasını en iyi şekilde ortaya koyan marka farklı esans ve notalarla ürettiği parfümleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sadece parfümle de değil deodorant, vücut spreyi, losyon gibi farklı ürünlerle de kişisel bakımda önemli ihtiyaçları karşılayan bir markadır. Kişisel bakımına özen gösterenlerin en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesi kokudur. Özellikle duş sonrası kullanılan deodorant kişiyi rahatlatmakta ve gün boyu ferah, hoş kokmasına yardımcı olmaktadır. Deodorantlar hem kadın hem de erkeklerin sık kullandığı ürünlerdir. 

Adidas deodorant çeşitleri her biri farklı kokuları ile insanların favorisi olmaya devam etmektedir. Günün dinamiklerini ve zevklerini en iyi şekilde takip eden marka bu konuda ürün çeşitliliğine dikkat ederek her duyuya ve zevke hitap etmeyi hedeflemektedir. Bu anlamda Adidas deodorant çeşitleri geniş bir yelpazede tüketicilere sunulmaktadır. Kadın ve erkeklerle beraber çocuklar da deodorant çeşitlerini sıklıkta kullanmakta ve kendi kişisel bakımına özen göstermektedirler.

Parfüm ve deodorant tamamen kişisel zevke dayalı olduğundan kişilerin tercih edeceği ürün de birbirinden farklı olacaktır. Her koku kişiye özeldir ve kişide uyandırdığı duygu durumu farklıdır. Bu sebeple herkes kendi zevkine uygun parfüm ve deodorantları tercih etmektedir. Adidas markası da bu anlamda geniş ürün seçeneği ile her zevke hitap edebilecek parfüm ve deodorantlarını tüketicilerle buluşturmaktadır. 

Adidas Parfüm Erkek

Adidas markasının hem kadın hem de erkekler için özel olarak geliştirdiği ürünler bulunmaktadır. Deodorant, parfüm, roll-on, saç ve vücut duş jeli gibi ürünler kalitesi ile insanların tercihi olmaktadır. İnsan doğası gereği daima bakımlı ve hijyenik olmak ister. Adidas ise bu önemli ihtiyaç konusuna en iyi şekilde eğilen markalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Banyo ürünleri, deodorant ve parfüm gibi ürünlerle insanların toplum içerisinde daha rahat olmasına olanak sağlamaktadır. Koku denilen şey sadece toplum arasında iyi hissetmek için değil kişinin kendi tarzı ve kişiliğini göstermenin de bir yoludur.

Hem erkeklerin hem de kadınların farklı koku zevkleri olabilmektedir. Özellikle markaların geniş kitleleri düşünerek farklı esanslarla farklı kokular ürettikleri bilinmektedir. Adidas da bu konuda geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir. Parfümler üç ana notadan oluşmaktadır ve her biri diğerinin tamamlayıcısı gibidir. 

Üst nota dediğimiz nota parfüm sıkılır sıkılmaz ortaya çıkan ilk etkiyi ifade etmektedir. Üst notanın etkisi birkaç dakika kadar yoğun bir şekilde hissedilmektedir. Orta nota ise üst nota sonrasında ortaya çıkan ve yayılan kokudur. Orta notanın etkisi üst notaya göre biraz daha uzun sürmektedir. Alt nota ise parfümde baz nota olarak da bilinir ve yüksek kalıcılığa sahiptir.   

Parfüm tercihleri mevsime göre de değişiklik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse genellikle erkekler arasında maskülen parfümler tercih edilmektedir. Yoğun sıcak günlerde baharatlı ve daha hafif kokular tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra soğuk havalarda, kapalı ortamlar için daha yoğun ve egzotik kokular sıklıkla tercih edilmektedir. Kokular insanın karakterini de yansıttığı için tercihte bulunurken farklı kriterler söz konusu olabilmektedir. 

Adidas’ın parfüm çeşitlerine baktığımızda pek çok seçenek söz konusudur. Örneğin sportif, enerjik bir erkeğin tercihi Adidas Champions Edition olabilmektedir. Kivi, lavanta, mandalina, greyfurt gibi notaları taşıyan Ice Dive ise yine duyulara hitap eden özelliği ile tercih sebebidir. Sandal ağacı, sardunya, vanilya, beyaz misk gibi notaları uzun süre kalıcılığı öne çıkmaktadır. Champions League parfümü ise baharatlı notaları ile duyulara en iyi şekilde hitap etmektedir. Özellikle spordan sonra rahatlamak isteyen, ferah bir koku ile serinlemek isteyenler için Adidas Get Ready idealdir. Sıcak yaz günlerinde spordan çıkanlar için oldukça iyi bir alternatif olan parfüm özellikle odunsu kokuları tercih edenlerin favorilerindendir.  
Adidas parfümlerinde yoğunluk ürünler üzerinde belirtildiğinden dolayı esans konsantrasyonunu dilediğiniz gibi tercih edebilmektesiniz. Geniş bir ürün yelpazesi söz konusu olduğundan dilediğiniz yoğunlukta bir Adidas parfümü alabilirsiniz. Eğer daha kapsamlı ve daha uzun süreli kullanıma uygun ürün arıyorsanız bunun için Adidas parfüm seti çeşitlerine de bakabilirsiniz. Parfüm seti çeşitleri içerisinde genellikle deodorant ve roll-on gibi ürünler de bulunmaktadır. Setler daha kapsamlı ve daha uzun kullanım için idealdir. 

Set içerisinde bulunan ürünlerde farklı aromatik karışımlar ve esans yağları bulunmaktadır. Eğer birden fazla farklı esansı denemek istiyorsanız setlerden faydalanabilirsiniz. Daha çok birbirini tamamlayıcı kokular söz konusu olmaktadır. Bu sebeple kokular arasındaki fark uyumsuzluk yaratmamakta tam tersi daha fazla duyulara hitap etmektedir. Setlerde bulunan roll-on ve deodorantlar özellikle ter nedeni ile oluşan kötü kokuların engellenmesi adına oldukça işlevseldir. 

Adidas özellikle enerjik, sportif kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir markadır. Kişinin içindeki sporcu kişiliği en iyi şekilde ortaya çıkan deodorant ve parfüm çeşitleri günün her anında tazeliği hissetmeye olanak sağlamaktadır. Sıcak yaz günlerinde, spor sonrasında, yürüyüş yaparken, deniz kenarında gezerken, ormanda bisiklet sürerken kısaca hareket halinde olduğunuz her an Adidas ürünlerini tercih edebilirsiniz.  

Adidas deodorant ve parfüm çeşitleri harekette olduğunuz her an terleme ile ortaya çıkabilecek kötü koku riskini ortadan kaldırmaktadır. Gün içerisinde tedirgin olmadan, rahat bir şekilde toplum arasında dolaşabilmenin keyfini Adidas parfüm ve deodorantları ile çıkarmak mümkündür. Bu parfüm ve deodorantlar sadece kötü koku gidermekle kalmamakta aynı zamanda kişinin toplum içerisinde fark edilmesini de sağlamaktadır. Bu tip kokular kişinin özgüvenini de olumlu yönde etkilemektedir. Hepsi birbirinden farklı aromatik özlerle formüle edilmiş olan kokular ile kendinizi çok daha iyi hissedebilir ve kişiliğinizi, zevkinizi de en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

Markanın parfüm setlerini kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize, arkadaşlarınıza da hediye olarak alabilirsiniz. Set şeklindeki ürünler uzun süreli kullanılabildiği için sevdikleriniz için de uzun vadeli bir hediye almış olursunuz. Set içerisinde bulunan her bir ürünün farklı esans ve aromaları bulunmaktadır. Bunun dışında farklı kokuları bir araya getiren setlerden de tercih etmek mümkündür.  

Adidas Parfüm Bayan

Tıpkı erkeklerde olduğu gibi Adidas markasının kadınlar için de özel esansları bir araya getirerek ortaya çıkarttığı birbirinden kaliteli ve değerli parfüm çeşitleri bulunuyor. Koku seçerken kendine ve tenine yakışan ürünü bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Özellikle Adidas gibi ürün yelpazesi geniş bir markanın parfüm ve deodorantlarında herkese uygun bir ürün bulunmaktadır. Kadınlar için hem şekerli hem de turunçgillerden oluşan notalar söz konusudur. Etkisi yoğun, kalıcılığı yüksek parfüm ve deodorantlar ile kadınlar kendilerine özel kokuları seçebilmektedirler. 

Hem özel günlerde hem de gündelik olarak tercih edilebilecek parfüm ve deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Yoğun tempoda gün geçirenler için daha fresh dediğimiz kokular tercih sebebi olabilmektedir. Ciltteki tazeliği ve ferahlığı her an hissetmek mümkündür. Yoğun koşturmacada ter kokusu gibi riskleri dert etmemek için Adidas’ın deodorant çeşitleri tercih edilebilir. Deodorantlar farklı çiçek özleri ve farklı aromalarla formüle edilmekte olup ter kokusunu engellemeye yardımcı olduğu gibi aynı zamanda ortama da hoş bir koku yaymaktadır.  

Egzotik, tutku çağrışımı yapan kokular hafızalarda yer etmekle beraber kişinin toplum içerisinde anında fark edilmesini de sağlamaktadır. Adidas bayan parfüm çeşitleri tıpkı içeriğindeki yoğun, etkileyici kokular gibi fiyatları ile de tercih sebebi olabiliyorlar. Tekli parfüm ya da parfüm setlerindeki fiyat farkı içeriğindeki esanslara, kaç ürün olduğuna ya da ml dediğimiz boyutuna göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak hemen herkesin bütçesine uygun düşecek bir parfümü Adidas markası altında bulmak mümkündür. 

Adidas parfüm yorumları nasıldır diye bir göz gezdirdiğiniz takdirde fiyatı ile kalitenin ne denli doğru orantıda seyrettiğini görebilmektesiniz. Ayrıca bu yorumlardan tercih edeceğiniz parfüme dair bir ön bilgi de almış olursunuz. Kalite fiyat dengesi göz önüne alındığında hem erkek hem de kadın parfüm çeşitlerinde uygun seçeneklerin olduğu görülebilir.

Yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve kullananların tutkusu haline geldiği Adidas parfüm ve deodorantlarının yanı sıra duş jeli, tıraş sonrası losyon, roll-on gibi seçenekler de tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Parfüm ve deodorantlarındaki kaliteyi tüm ürünlerinde gösteren markanın ürünleri küçük büyük herkesi memnun etmektedir.        

Diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi parfüm ve deodorant çeşitlerinde de kalitesinden yıllardır söz ettiren Adidas ürünlerini sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Adidas parfüm, deodorant, roll-on, duş jelini en uygun ödeme seçeneği ile sitemizden anında sipariş verebilirsiniz.

Adidas
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun