Kozmela.com

Emporio Armani Parfüm

Giorgia Armani, 1975 yılında kurduğu Armani moda evi ile tasarım hayatına başlamıştır. Moda dünyasında yaşattığı İtalyan etkisini Emporio Armani parfümleri ile de yakalamayı başarmıştır. Yenilikçi kompozisyonlarla hazırlanan parfümler kendine özgü kokularıyla kadınlar ve erkekler tarafından sevilen, en çok tercih edilenler arasında yerini almayı başarmıştır. Muhteşem kokuları ile modern, ağırbaşlı, karmaşık, temiz ve zamandan bağımsız hissetmenize yardımcı olurlar. Armani parfümleri, parfüm dünyasındaki markalar arasında kendisine vazgeçilmez bir yer edinmiştir.
Emporio Armani She & He
Emporio Armani parfümleri arasında en çok tercih edilen ve beğenilen kadın parfümü Armani She’ dir. Oryantal ve çiçeksi kokuları bir arada bulabileceğiniz parfüm, modern kadınların gözdesi haline gelmiştir. Kadınların en çok tercih ettiği parfümler arasında Armani Code’ da bulunmaktadır. Fresh ve baharatlı kokusu ile baharatlı kokular sevenler için özel olarak tasarlanmıştır ve oldukça popüler bir üründür.
Armani He ise erkekler arasında en çok tercih edilen erkek parfümüdür. Parfümü ilk sıktığınızda hissedeceğiniz metalik ve turunçgil kokusundan sonra parfümün asıl kokusunu hissedeceksiniz. Erkekler arasında oldukça popüler olan bu parfümü tercih ederek eşsiz bir kokuya sahip olabilirsiniz.
Emporio Armani erkek ve kadın parfümlerine Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile ulaşabilirsiniz. 
 

Emporio Armani
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun