Kozmela.com

CAROLİNA HERRERA

Carolina Herrera markasında 16 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Carolina Herrera Parfüm Çeşitleri

Venezuela kökenli Amerikalı tasarımcı Carolina Herrera tarafından hayata geçirilen marka 1980 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyete ilk başladığından beri şık ve sofistike tarzını ürünlerine yansıtmıştır. 1988 senesinde ilk kadın parfümünü piyasaya sunmuştur. Ardından yeni parfüm çeşitleri ile insanların ilgisini çekmeye devam etmiştir. Markanın en popüler parfüm çeşitleri arasında Carolina Herrera 212 VIP, Carolina Herrera 212 gibi birbirinden etkili esanslara sahip ürünler bulunuyor. 2008 senesine gelindiğinde ev ürünleri, aksesuar ve parfümden oluşan CH Carolina Herrera Lifestyle markası hayata geçti.

Şıklığı ve zarafeti ön planda tutan tasarımcı klasik çizgiyi bozmadan üzerine modern dokunuşlar ekleyerek ürünlerini geliştirmektedir. 2012 senesinde büyüme devam etmiştir. Beraberinde 18 tane CH Carolina Herrera ve Carolina Herrera butik mağazası hizmete girmiştir. Toplamda 104 ülkede 280 mağaza ile insanlara ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Parfüm başta olmak üzere güneş gözlüğü ve kıyafet çeşitleri günümüzde ürün yelpazesine sürekli yeni koleksiyonlar eklemeye devam etmektedir.

Carolina Herrera Parfüm

Yıllardır parfümde kalitesini ve çizgisini bozmadan ürünlerini insanlarla buluşturan marka hem erkek hem de kadınlar için özel koleksiyonlar geliştirmektedir. Kokuları ortaya çıkarırken farklı notaları birleştirerek duyulara hitap eden esanslar üretmiştir. Hem erkeklerin kullanımına hem de kadınların kullanımına uygun tasarlanan özel modelleri ile farklı deneyimler sunmaktadır. Bazı baskın notalar özellikle insanların duyularına direkt olarak hitap etmektedir. Kokuların yanı sıra özel tasarım şişeleri de daha estetik bir görünüm ortaya koymaktadır. Parfümlerin şişeleri kendi başlarına dahi bir evde göz alıcı objeler olarak yer bulabilir. Öyle ki şişeleri özellikle saklayan koleksiyon severler bile bulunmaktadır. 

Parfümde doğallık arayan kadınların tercihi olan Carolina Herrera parfümleri narenciye ya da floral benzeri kokuları ile kendisine hayran bırakmaktadır. Kullanıcılarına sürekli istediklerini sunan, bunun yanında yeni deneyimleri de beraberinde getiren marka orijinal koku arayanlar için idealdir. Kadınlar için hem gündüz hem de gecenin farklı anlamları olabilir. Bu sebeple sabah işe, toplantıya ya da gezmeye giderken kullandıkları parfümün esansı ile gece bir davet ya da törende tercih edecekleri esans birbirinden farklı olabilir. Markanın hem gündüz hem de gece için farklı esanslara sahip parfümleri bulunuyor. Bu anlamda kadınlar çok daha fazla seçenek ile karşılaşabiliyorlar.

Carolina Herrera kadın parfüm çeşitleri içerisinde aynı kokunun farklı tonlarını da bulmak mümkündür. Her kadın zevkine her kesime hitap eden farklı seçenekler söz konusudur. Bu anlamda kadınların en önemli kozmetik ürünlerinden bir tanesi olan parfümlerde geniş bir seçenek sunmaktadır. Farklı çeşitleri ve farklı fiyat aralıkları ile bu parfümler kadınların gözdesi olmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında ürünleri kalitesi ile doğru bir orantıda olduğu görülebilir. Markanın sadece parfüm değil tüm vücut kokusu olarak farklı çözümler sunan seçenekleri bulunmaktadır. Kadınlara yönelik güzel koku ve hijyen sağlayan ürünler ön plana çıkmaktadır. Kadınlar arasında oldukça popüler bir parfüm olan Carolina Herrera CH en güzel koku esanslarını bir araya getirmiştir. Markanın her zevke hitap edebilecek esansları ile ülkemizde de yoğun bir ilgi görmektedir.

Carolina Herrera Erkek Parfüm

Markanın erkekler için özel olarak geliştirdiği parfüm çeşitleri şehir yaşamına uygun, şık ve zarif bir koku çeşitleri sunmaktadır. İçeriği kadar markanın özel tasarım şişeleri de dikkat çekicidir. Çantalarda rahat bir şekilde taşınabilecek kapasiteli şık şişeler ile her yerde güzel kokmak, bakımlı olmak mümkündür. Şehrin yoğun temposuna ayak uyduranların tercihi olan markanın parfümleri erkekler arasında oldukça popülerdir. Kış ayları için özel olarak üretilen parfüm çeşitleri içerisinde mevsime uygun baharatlı, amber kokulu ürünler bulunuyor. Bahar ve yaz aylarının tazeliğini cilde taşıyan, ferah çiçek esanslı parfüm çeşitleri yine mevsimin dinamiklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Yaz aylarında daha yoğun ve ferah parfüm arzu edenler Carolina Herrera’nın koleksiyonundan faydalanabilirler.

Soğuk kış günlerinde daha yoğun baharatlı parfümler erkekler tarafından tercih ediliyor. Sonbahar ve kış ayları daha çok kapalı ortamlarda geçtiği için kapalı ortamlarda daha iddialı kokular tercih edilebiliyor. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de günlük kullanıma uygun ve gece kullanımına uygun parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özel davetlerde, toplantı ve buluşmalarda kullanıma uygun pek çok koku bulunuyor. Amber, parfüm etkisini artıran ve güçlendiren bir kokudur. Daha karizmatik ve daha çekici bir etkisi vardır.

Orman tadındaki kokular ise daha klasik tarzda öne çıkmaktadır. İyi bir alternatiftir ve özel günlerde kullanım adına idealdir. Cilt üzerinde ferah bir etki sağlayan parfüm seçenekleri ise gün içerisinde enerjiyi en iyi şekilde yansıtmaktadır. Carolina Herrera erkeksi bir koku arzu edenler için tüm dinamiklerin birleştiği özel parfümler sunmaktadır. Bergamot, pembe biber, sedir, adaçayı gibi pek çok özel bileşenden bahsetmek mümkündür. Her ne kadar bu denli güçlü notalar bir araya gelse de rahatsız edici bir etki ortaya çıkarmaz. Bu sebeple markanın parfüm çeşitleri sıklıkla tercih sebebidir.         

Carolina Herrera
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun