Kozmela.com

MAKYAJ ORGANİZERİ

Makyaj Organizeri kategorisinde 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Makyaj Organizeri

Organizer birleştirme, belli bir amaç için bir arada tutma anlamına gelmektedir. Makyaj organizeri ise makyaj malzemeleri ve takıların daha düzenli olması için bir arada düzenli durmasına yarayan bir aksesuardır. Sadece makyaj ve takılarınızı değil makyaj temizleme pamuğu, kulak temizleme çubuğu, toka gibi eşyalarınızı da makyaj organizelerinde muhafaza edebilirsiniz. Makyaj organizeleri kullanarak alandan da tasarruf edebilirsiniz.

Makyaj Organizeri Modelleri

Makyaj organizelerin farklı boyutları ve modelleri vardır. İki katlı altı çekmeceli üstü bölme bölme ayrılmış veya tek katlı oval veya dikdörtgen şeklinde modelleri mevcuttur. Çeşitli modelleri ve farklı tasarımları olan makyaj organizelerini kendi zevkinize göre ve kullanacağınız alanın dekoruna uygun tercih edebilirsiniz. Makyaj organizelerinin boyutları da farklılık göstermektedir.

Çok fazla makyaj eşyanız var ve kullanım alanınız genişse büyük boy, bölme sayısı fazla olan, çekmeceli makyaj organizelerini tercih edebilirsiniz. Sadece makyaj pamuk koymak için ya da sadece makyaj fırçalarını koymak için organizelerde bulunmaktadır. Farklı modellerde ki organizerleri seçerek kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Makyaj organizelerin materyal yapıları da farklılık göstermektedir. Şeffaf yapıda olan organizeler aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabileceğiniz zamandan tasarruf ettirecek, karışıklığı ortadan kaldıracak bir modeldir.

Cam veya plastikten yapılan şeffaf organizeler dayanaklık olarak da uzun yıllar kullanılabilecek, darbelere karşı dayanıklı ürünlerdir.   Ahşaptan yapılmış organizeler ise bulunduğu ortama şıklık katabilecek görüntüde bir modeldir. Ahşap organizeler hava alan yapı da olması nedeniyle uzun yıllar kullanılabilir. Ahşap organizeler içerisine konulan makyaj ürünlerini uzun süre muhafaza edebilir.

Makyaj Organizeri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasa da çok çeşitli model ve farklı yapılarda makyaj düzenleyicisi bulunmaktadır. Makyaj düzenleyicisi alırken ilk adım kaliteli olmasına, materyalinin sağlam olmasına dikkat etmektir. İkinci adım ise kullanım amacınızı ve alanınızı göz önünde bulundurmanız. Alanınız genişse ve makyaj eşyalarınız, takı, toka vb. eşyanız çok ise büyük boy organizeler tercih edebilirsiniz. Alanınız geniş ama makyaj eşyanız az ise küçük boy bir makyaj düzenleyicisi seçmekte fayda vardır.

Makyaj düzenleyicinizin temizliğini hafta da bir iki defa olacak şekilde yapmalısınız. Bir bez ve temiz su yardımıyla tozunu alabilirsiniz. Küçük taşınır boyutta ise organizerin içindeki makyaj eşyalarını boşaltarak makyaj düzenleyicinizi temiz su ile direk yıkayabilir kağıt havlu ile kurulayabilirsiniz. Tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra makyaj malzemelerinizi, takılarınızı yerleştirebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun