Saç Düzleştirici

Saçlarınızı şekillendirirken en pratik uygulama sunan elektronik ürünlerin başında saç düzleştiricileri gelmektedir. Saçlarınızı kısa sürede düzleştirerek bakımlı görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olurlar.

Saç Düzleştirici Kullanım Şekilleri

  • Düz Saçlar: Düzleştiricinizi kullanmaya başlamadan önce saçlarınız ıslak ise nemini almanız ve az da olsa saçlarınızı kurutmanız gerekir.

Daha sonra ilk adım olarak saçlarınızı 4 bölüme ayırın. 4 farklı bölüme ayırdığınız saçlarınızı düzleştirmeye başlayın ve tüm saçlarınıza uygulama yaptıktan sonra saçlarınızın elektriklenmemesi için serum, saç spreyi gibi bakım ürünleri uygulayabilirsiniz.

Aynı zamanda saçlarınızın daha kolay düzleştirilmesine yardımcı saç şekillendirici ürünleri uygulama öncesinde saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Düz saç sevenlerin en çok kullandığı düzleştirici etkili saç spreyi; Got2b Keratin İçerikli Düzleştirici Saç Spreyi

  • Dalgalı Saçlar: Saç düzleştiriciniz ile dalgalı ve bukleli saçlar da elde edebilirsiniz. 4 bölüme ayırdığınız saçlarınızdan az miktarda alarak uygulamaya başlayabilirsiniz. Saç düzleştiricinizin tek tarafına saçınızı sarın ve döndürerek saçınızı ucuna kadar uygulamaya devam edin.

Kalın bukleler elde etmek için kalın bir saç düzleştiricisi kullanmanız gerekir. Daha kıvırcık bir görünüm için ise ince saç düzleştiricisi yeterli olacaktır.

Arnica, Fakir ve Remington saç düzleştirici çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek ihtiyacınız olan saç düzleştirici ürününüzü seçebilirsiniz.

 

Saç Düzleştirici
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun