Kozmela.com

AGİVA

Agiva markasında 34 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Agiva Saç ve Cilt Bakımı

Agiva saç ve cilt bakım ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Her saç ve cilt tipine uygun kaliteli ürünler sunan Agiva geniş ürün yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Agiva saç ve cilt bakım ürünleri hem kişisel hem de profesyonel uygulamalar için idealdir. Ürünlerin her biri özel formüller ile geliştirilmiş olup hedefe yönelik bakım sağlamaktadır. Marka ürünlerini üretirken tam donanımlı merkezlerinde yüksek teknolojiyi kullanarak ilerlemektedir. Bu anlamda Avrupa ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. 

Agiva ürünleri arasında; cilt bakım maskeleri, saç şekillendiriciler, tonik, saç kremi, saç spreyi, peelingler, jöle ve wax gibi pek çok ürün yer almaktadır. Kapsamlı bir saç ve cilt bakımı için her türlü ürünü sizlere sunan Agiva her geçen gün genişleyen ürün skalası ve uygun fiyatları ile tüketicilerin favorilerinden bir tanesidir. Saçları güçlendirmeye yardımcı Agiva şampuan çeşitleri, cildin daha sıkı ve canlı görünmesine yardımcı maskeleri, saçlara istenen şekli vermeye yardımcı birbirinden farklı saç şekillendirici ürünlerin hepsi Agiva kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.

Cilt bakımında önemli bir yere sahip olan peeling sıkılaştırıcı ürünler özellikle cilt sorunları yaşayanlar için geliştirilmiştir. Peeling ürünler ciltteki ölü deri ve kirleri söküp atmaya yardımcı olur. Gözenekleri temizlemeye yardımcı peeling ürünler cildin nefes almasına olanak sağlar. Bu sayede sivilce ve siyah nokta gibi oluşumların önüne geçmeye de yardımcı olur.

Markanın doğal içeriklere sahip saç spreyleri ise saçlarda arzu edilen form ve şekli vermeye yardımcıdır. Agiva doğal renk açıcı sprey saçları açmaya ve ideal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Agiva Styling Glued Saç Spreyi ise güçlü tutuş sağlayan özelliği ile ön plana çıkar. Ayrıca saçların nem gibi faktörlerden ötürü bozulmasının da önüne geçer. Bu sayede saatlerce saçlar kusursuz bir görünüme kavuşur. 

Agiva Mor Şampuan ise saçlardaki istenmeyen turuncu yansımaları önlemeye yardımcı olur. Bu özel şampuan gri ve beyaz saçlar için özel olarak üretilmektedir. Saça eşit, parlak ve canlı bir görünüm kazandırmayı hedefler. Agiva saç bakım ürünlerini sitemizde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
Agiva cilt ve saç bakım ürünlerini Türkiye’nin neresinde olursanız olun online olarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun