Kozmela.com

ACHROMİN

Achromin markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Achromin Leke Kremi

1965 yılında Achromin Cosmetic bünyesinde üretilen ton dengesizliklerini gidermeye yardımcı olan krem markası Achromin Bulgaristan merkezlidir. Cilt üzerinde yaşanan ton dengesizlikleri, lekeli görünümü en aza indirmeyi hedefleyen marka GMP, OHSAS, ISO gibi belgelere sahiptir. Bu anlamda güvenilirliğini de kanıtlamış markalardan bir tanesidir. Ciltte oluşan koyu görünümü açmak, daha doğal ve homojen bir görünüm sağlamak üzere üretilen krem ayrıca ultraviyole radyasyona karşı cildin korunmasına da destek çıkmaktadır. 

Achromin Krem

Kişinin cildini iyi tanıması ve cildine uygun ürünleri kullanması son derece önemlidir. Cilt tipine ve cilt sorununa uygun olarak üretilen ürünlerden tam verim almak mümkündür. Cilt sorunları kişiden kişiye değişmektedir. Bazı ciltler çok kuruyken bazı ciltler yağlıdır. Cildin neme ihtiyacı var ise bunu uygun bir ürün dahilinde sağlamak gerekir. Achromin krem ise özellikle cilt üzerindeki ton dengesizliklerine karşı geliştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Bu anlamda güneşin ya da bazı diğer faktörlerin neden olduğu ton dengesizliklerini gidermeye yardımcı olur.

Güneş ışınları yeterli miktarda ciltte olumlu etki yaratabilirken fazlası zarar verebilmektedir. Özellikle ciltteki farklı renk tonlar kişinin canını sıkabilmektedir. Cilt tonundaki dengesizlik kişinin giyimine kadar pek çok şeye engel olabilir. Ayrıca cilt sağlığını da ileriki seviyelerde tehlikeye sokabilmektedir. Dengesiz bir cilt tonu sadece kozmetik anlamda bir görüntü kirliliği oluşturmaz. Bu ciddi cilt sorunlarına kapı aralayabilen bir durumdur. Achromin krem içeriğindeki önemli bileşenler ile cilt tonunu dengelemeye yardımcı olmaktadır.

Cilt tonundaki dengesizlikler her yaş grubunda görülebilir. Bu sebeple cilt tipi fark etmeksizin ya da yaş sınırlaması olmadan bu sorunu yaşayan herkes tarafından kullanılabilmektedir. Renk düzensizliklerini gidermek, koyu görünümü gidermek ve homojen bir görünüm sağlamak adına kullanılmaktadır. 

Krem hem yüz hem de vücut için geliştirildiğinden kapsamlı bir kullanımı mevcuttur. Vücudun tüm bölgelerinde, ton dengesizliği yaşanan alanlarda kullanılabilir. Özel içeriği paraben içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmez. Düzenli kullanımda ise en iyi sonucu almak mümkün olabilmektedir. 

Achromin Nasıl Kullanılır

Achromin krem kullanımı da gayet pratik bir kremdir. Sadece düzenli kullanıma dikkat etmek gerekir. Çünkü diğer tüm ürünlerde olduğu gibi Achromin kremden tam verim almak için aksatmadan uygulama yapmak önemlidir. Genellikle 28 günlük düzenli bir kullanım ile kişi eşit, parlak ve canlı bir cilt görünümüne kavuşabilmektedir. Kremi kullanırken sadece birkaç önemli detayı atlamamak gerekir. Hem zaman olarak hem de uygulama bölgesi olarak noktalara dikkat etmek en iyi sonucu almak için yeterli olacaktır. 

Achromin krem kullananlar kremin ciltteki etkilerini en iyi şekilde görebiliyorlar. Günlük olarak sabah ve akşam uygulama yapılmalıdır. Cildin temiz olması önemlidir. Temiz cilde dairesel hareketlerle uygulama yapmak yeterlidir. Krem iyice yedirilmelidir. 28 günlük düzenli kullanımda ciltte çok daha eşit ve çok daha canlı bir ton elde etmek mümkün olabilmektedir.  

Achromin kremin etkileri ile tanışmak için siz de sitemizden dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun