Kozmela.com

Alix Saç Boyaları

Saçlar kişinin zevkini yansıttığı gibi aslında karakteristik yapısının da bir yansımasıdır. Dalgalı, kıvırcık, sarı, kahverengi, uzun, kısa pek çok saç tipi ve saç renginden bahsetmek mümkündür. Bazı kadınlar saç bakımlarını kendileri yapmayı tercih ederler. Bu bakımı yaparken arzu ettikleri görünümü elde etmek isterler. 

İster şekil verme olsun ister renk olsun her kadının kendisine yakıştırdığı bir tarz mutlaka vardır. Özellikle renk verme işlemlerinde seçilecek boyalar son derece önemlidir. Çünkü kimyasal içerikli saç ürünleri, yoğun ısı veren saç şekillendirme cihazları saçları yıpratabilir. Alix saç boyası çeşitleri ise bitki özlü içerikleri ile saçlarda arzu edilen görünümü elde etmeye yardımcı olurken ayı zamanda saçların korunmasına da katkı sağlar.

Alix Saç Boyası

Alix saç boyaları saçları yıpratmayan, saç sağlığını tehdit etmeyen organik yönlü boyalardır. Bu anlamda da saç boyamak isteyen kadınların da favorilerindendir. İster açık ister koyu ister orta tonlarda olsun kişinin arzu ettiği rengi Alix saç boya çeşitleri içerisinde bulmak mümkündür. 

Alix saç boya çeşitleri organik olmakla beraber yoğun bitkisel bileşenleri sayesinde beyazları en iyi şekilde kapatmaya yardımcı olur. Eğer daha açık renklerle tarz değişimine gidilmek istenirse telleri yıpratmadan ve zarar vermeden açma işlemi uygulamak da mümkündür. 

Alix saç boyaları etkisini kimyasallardan değil doğal bitki özleri ile göstermektedir. Boyama sürecinde saç tellerini inceltmez ya da yıpratmaz. Saçlara doğal bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Bu anlamda saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesini olanaklı hale getirir. 

Koyu bir renkten sarı tonlara geçiş için yoğun bir açma işlemi uygulanır. Ardından ise boyama işlemi gerçekleştirilir. Uzun bir boyama işlemi olduğu için çoğu kişi sarı tonları sevse de saçlarını boyatma konusunda çekimser kalmasına neden olur. Alix markasının sarı saç boyası çeşitleri tam arzu edilen sarı tonları elde etmeye yardımcı olur. Sarı ile birlikte uygulanmasından korkulan tonlardan bir tanesi de siyahtır. Her ne kadar açma işlemine gerek kalmasa da siyah yoğun pigment yapısı ile saçları yıpratabilmektedir. Alix saç boyası siyah rengi saça herhangi bir zarar vermeden yıpratmadan verir. 

Alix Saç Boyası kataloğu

Alix saç boyası geniş bir renk kataloğuna sahiptir. Alix saç boyası çeşitlerinde her zevke uygun, tene uygun renk bulmak mümkündür. Karamel, koyu karamel, kızıl, küllü kumral, bakır, sarı ve daha pek çok renk seçeneği Alix saç boyaları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bu bitkisel özlü saç boyaları kusursuz bir kapatıcıdır. Yani beyazları etkili bir şekilde, %100 kapatır. Bu sayede arzu edilen saç tonuna kavuşurken ayı zamanda beyazlardan da kurtulmuş olunur. 

Markanın saç boyaları sadece saç rengini değiştirmekle kalmaz aynı zamanda içeriğindeki bitkisel özler ile saçların korunmasına da destek olur. Alix saç boyası kullananlar markanın ürünlerinde en çok bu özellikleri sevmektedirler. Çünkü kimyasal içerikli ürünler saçların yıpranmasına neden olabiliyor. İnsanlar bitkisel içerikli saç boyası kullandığı zaman yıpranma korkusu olmadan rahatlıkla istedikleri saç rengine kavuşabiliyorlar. 

Markanın saç boyası ürünleri doğal, kalıcı ve kapatıcı özellikleri ile kullanıcıların tercihi oluyor. Alix saç boyaları içerisinde amonyak formül yoktur. Saç boyaları krem formunda olup kullanımları da oldukça kolaydır. Uygulamalar kutunun üzerinde ve içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu sayede adım adım boyama işlemi rahat bir şekilde yapılabilmektedir. 

Uygulama sonrası sadece 35 dakika beklemek yeterli olmaktadır. Amonyaksız bitkisel içeriği, rahat uygulanan kremsi yapısı ile Alix saç boyası her kadının favorisi olmaya aday. Bununla beraber Alix saç boyası fiyatları da oldukça caziptir. Diğer saç boyaları ile kıyaslandığında her bütçeye uygun olduğu rahatlıkla görülebilir. Siz de Alix saç boyası çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve saçlarınıza en uygun boyayı anında sipariş verebilirsiniz.     

Alix
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun