Kozmela.com

ALLIK PALETİ

Allık Paleti kategorisinde 5 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Allık Paleti Önerileri

Şeftali tonları mı? Bronz tonlar mı?

Sen de hangi allık rengini alacağına karar veremiyorsan, allık paletleri tam sana göre. Birbirinden güzel renklerle hazırlanan allık paletleri ile istediğiniz rengi kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

İsterseniz pembe tonları isterseniz de kahverengi renk tonlarının olduğu allık paleti ile makyajınızı yaptığınız gün ve saate göre farklı renkler seçerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

En sevilen allık paletlerinin başında Loreal Paris Allık Paletleri gelmektedir. 2 farklı renk seçeneği bulunan Loreal Paris Infaillible allık paletlerinden birini tercih ederek alışveriş sepetinize hemen ekleyebilirsiniz.

Allık paletlerinde yer alan ürünler çoğunlukla toz yapıda hazırlanmış makyaj ürünleridir. Büyük, yumuşak ve tok yapılı bir fırça ile allığınızı uygulayabilirsiniz. Allık paletinde yer alan renk seçeneklerini tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı renkleri karıştırarak kendi renginizi de elde edebilirsiniz.

Allık paletlerinin bir diğer avantajı ise, yüzünüzdeki farklı bölgelere farklı renk uygulaması yaparken tek bir ürün ile makyajınızı tamamlayacak olmaktır. Yanaklarınızda daha pembe tonlara yer verirken, burun, çene ve alnınız için bronz renkleri tercih edebilirsiniz.

Tüm allık paleti çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek beğendiğiniz renklerden oluşan allık paletini tek tıkla satın alabilirsiniz.

 

Allık Paleti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun